news-background
news-background

تاریخ پخش سریال Walking Dead: The Ones Who Live با انتشار یک تیزر جدید اعلام شد

سریال «مردگان متحرک: آن‌هایی که زنده می‌مانند» در ماه فوریه پخش خواهد شد.

شبکه ای‌ام‌سی با رونمایی از یک تیزر جدید اعلام کرد که سریال «مردگان متحرک: آن‌هایی که زنده می‌مانند» (Walking Dead: The Ones Who Live) با بازی  «اندرو لینکلن» و «دانای گوریرا» و نویسندگی «اسکات ام. گیمپل» در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۴ (۶ اسفند ماه ۱۴۰۲) پخش خواهد شد.

«تری اوکویین» برنده امی که بیشتر با نقش «جان لاک» از سریال «گمشده» (Lost) شناخته می‌شود به اسپین‌آف ریک و میشون ملحق شده و نقش «سرلشکر بیل» رهبر مرموز «ارتش جمهوری مدنی» (Civic Republic Military) را بازی خواهد کرد. سریال «مردگان متحرک: دنیای فراتر» (The Walking Dead: World Beyond) نشان داد که بیل به همراه «سرهنگ الیزابت کوبلک» با بازی «جولیا اورموند» بنیان‌گذار «پروژه وتوس» بوده‌اند و آزمایش‌هایی روی انسان‌ها و زامبی‌ها می‌کنند.

«پالیانا مک‌اینتاش» بازیگر نقش «ژادیس استوکس» در سریال «مردگان متحرک: دنیای فراتر» نیز در «آن‌هایی که زنده می‌مانند» بازخواهد گشت. دیگر بازیگران سریال «لزلی-آن برانت» در نقش پرل و «مت جفریز» در نقش نت خواهند بود.

در این اسپین‌آف نشان داده خواهد شد که ریک چگونه شش سال پس از ناپدید شدن در انفجار فصل نهم «مردگان متحرک» (The Walking Dead)  و در حالی که تصور می‌شد این شخصیت کشته شده، بازخواهد گشت. سریال «دنیای فراتر» فاش کرد که ژادیس او را به «سی‌آر‌ام» قاچاق کرده تا بتواند وارد تمدن سری «جمهوری مدنی» در فیلادلفیا با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت شود.

«مردگان متحرک: آن‌هایی که زنده می‌مانند» ۲۵ فوریه ۲۰۲۴ پخش خواهد شد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۲۲:۳۰

ای جووونم 84 روز دیگ

نمایش اسپویل