news-background
news-background

فیلمبرداری Beetlejuice 2 تیم برتون به پایان رسید

تولید «بیتل‌جوس ۲» به پایان رسید.

«تیم برتون» فیلمبرداری «بیتل‌جوس ۲» (Beetlejuice 2) برادران وارنر را به پایان رساند. تولید این پروژه در ماه مه آغاز و در ماه ژوئیه با اعتصاب بازیگران متوقف شده بود. برتون در مصاحبه با «ایندیپندنت» گفته بود که فقط دو روز تا پایان فیلمبرداری فاصله داشته است.

این هفته نشریات محلی ملروز ایالت ماساچوست تصاویری از خیابان‌های شهر منتشر کردند که نشان می‌داد فیلمبرداری پروژه به اتمام رسیده است.

«مایکل کیتون» که علاوه بر قسمت اول «بیتل‌جوس» در فیلم «بتمن» سال ۱۹۸۹ با برتون همکاری کرده و «مونیکا بلوچی» همسر کارگردان در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند. «جنا اورتگا» در نقش دختر لیدیا با بازی «وینونا رایدر»، «ویلم دافو»، «کاترین اوهارا» و «جاستین ترو» دیگر ستارگان این فیلم کمدی فراطبیعی خواهند بود.

کیتون پیش‌تر به مجله «امپایر» گفته بود که این دنباله بر روی جلوه‌های ویژه عملی تکیه خواهد کرد: ««بیتل‌جوس» لذت‌بخش‌ترین فیلمی است که می‌توانید در آن بازی کنید. بسیار لذت‌بخش و عالی است. و می‌دانید چه خواهیم کرد؟ فیلم را درست مثل قسمت اول می‌سازیم.»

قسمت اول «بیتل‌جوس» ارواح زوجی را دنبال می‌کرد که از نقل مکان یک خانواده به محل سابق زندگی‌شان آزرده شده‌اند. «الک بالدوین»، «جینا دیویس»، «جفری جونز»، دیگر بازیگران «بیتل‌جوس» بودند که در دهه ۱۹۸۰ با بودجه ۱۵ میلیون دلاری ساخته شد و ۸۰ میلیون دلار فروخت.

آخرین فیلم برتون «دامبو» (Dumbo) بود که در سال ۲۰۱۹ اکران شد. او پس از آن فیلم چند اپیزود از سریال «ونزدی» (Wednesday) با بازی «جنا اورتگا» را کارگردانی کرد.

فیلم «بیتل‌جوس ۲» در حال حاضر قرار است ۶ سپتامبر سال ۲۰۲۴ اکران شود.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید