news-background
news-background

رابرت پتینسون و سوکی واترهوس اولین فرزندشان را به دنیا می‌آورند

پتینسون به زودی پدر می‌شود.

«رابرت پتینسون» و «سوکی واترهوس» به زودی اولین فرزندشان را به دنیا می‌آورند. بازیگر سریال «دیزی جونز و سیکس» (Daisy Jones & the Six) یکشنبه این هفته در یک جشنواره موسیقی در مکزیک تأیید کرد که باردار شده است.

او روی صحنه می‌گوید: «امروز تصمیم گرفتم چیزی بپوشم که مشخصاً پرزرق‌وبرق باشد چون فکر کردم که شاید حواس شما را از اتفاق دیگری که در حال وقوع است پرت کنم. نمی‌دانم جواب می‌دهد یا نه.»

پیش‌تر به صورت غیررسمی گزارش شده بود که این بازیگر بریتانیایی ۳۱ ساله و پتینسون ۳۷ ساله از تشکیل خانواده «هیجان‌زده‌اند.» شایعه باردار شدن واترهوس اولین بار در ماه اکتبر شکل گرفته بود.

پتینسون و واترهوس پنج سال است که با یکدیگر زندگی می‌کنند اما رابطه خود را مدت‌ها مخفی کرده بودند. آن‌ها اولین بار دسامبر سال ۲۰۲۲ با یکدیگر در فشن شوی دیور در مصر روی فرش قرمز رفتند.

واترهوس که پیش از پتینسون با «بردلی کوپر» رابطه داشته به «ساندی تایمز» گفته بود: «برای من باورنکردنی است که نزدیک به پنج سال از زندگی با یک نفر راضی باشم.» او در مصاحبه با پادکست «درایون مایندز» اضافه کرده بود:‌ «[زندگی با پتینسون] اتفاقی دیوانه‌وار به نظر نمی‌رسد. و احساس خوشبختی می‌کنم چون او با آشفتگی و هرج‌ومرج کنار می‌آید. هرگز حرفی از آن نمی‌زند. به نظرش جذاب می‌آید. برای هیمن از این بابت خیلی خوش‌شانس بوده‌ام.»

پتینسون سال‌ها با «کریستن استوارت» همبازی‌اش در فیلم‌های «گرگ‌ومیش» (Twilight) و سپس «اف‌کی‌ای توییگز» رابطه داشت. بازیگر «بتمن» (The Batman) در سال ۲۰۱۹ در مورد مخفی نگه داشتن این رابطه به «ساندی تایمز» گفته بود: «اگر اجازه دهید مردم وارد شوند، معنای عشق را تنزل می‌دهند. اگر یک غریبه در خیابان از شما در مورد رابطه‌تان سؤال کند، فکر می‌کنید که چقدر بی‌ادب است. اگر دیواری بکشید نتیجه بهتری دارد.»

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید