news-background
news-background

ایمان ولانی: شکست تجاری فیلم The Marvels هیچ ربطی به من ندارد؛ از مدیر عامل دیزنی سؤال کنید

بازیگر نقش «کامالا خان» می‌گوید شکست تجاری «مارول‌ها» هیچ ربطی به او ندارد.

«ایمان ولانی» بازیگر نقش «کامالا خان» در «دنیای سینمایی مارول» می‌گوید شکست تجاری «مارول‌ها» (The Marvels) «هیچ ربطی» به او ندارد و ترجیح می‌دهد به بازخوردهای مثبت فکر کند. این فیلم هفته گذشته با ۴۶.۱ میلیون دلار بدترین افتتاحیه تاریخ مارول را ثبت کرد و در هفته دوم با ۸۰ درصد کاهش فروش رکورد دیگری به جا گذاشت.

ولانی در مصاحبه با «یاهو» می‌گوید بهتر است درباره فروش فیلم از «باب آیگر» مدیر عامل دیزنی سؤال پرسیده شود: «دوست ندارم روی چیزی تمرکز کنم که هیچ اختیاری رویش ندارم، برای اینکه چه فایده‌ای دارد؟ به باب آیگر مربوط می‌شود.»

او اضافه می‌کند که تمایل دارد روی بازخوردهای مثبت تمرکز کند: «[فروش گیشه] هیچ ربطی به من ندارد. من از محصول نهایی راضی هستم، و کسانی برای من اهمیت دارند از فیلم لذت برده‌اند. واقعاً دیدن فیلم لذت‌بخش است، و این تمام چیزی است که می‌توانم از این فیلم‌ها بخواهم. ابرقهرمان دارد، داستانش در فضا روی می‌دهد، آن‌قدرها عمیق نیست و درباره کار گروهی و روابط خواهرانه است. فیلم سرگرم‌کننده‌ای است و خوشحالم که می‌توانم با دیگران به اشتراکش بگذارم.»

ولانی در واکنش به حمایت «استیون کینگ» از فیلم «مارول‌ها»‌ می‌گوید:‌ «برخورداری از حمایت استیون کینگ برای هر کسی خوشایند است.»

شخصیت «کامالا خان» اولین بار با سریال «خانم مارول» (Ms. Marvel) دیزنی+ معرفی شد. «بری لارسن»، «تیونا پاریس» و «ساموئل ال. جکسون» دیگر بازیگران «مارول‌ها» بودند.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید