news-background
news-background

تمرینات هیو جکمن برای ادامه فیلمبرداری Deadpool 3 پس از اعتصاب – ویدیو

جکمن در «ددپول ۳» نقش «ولورین» را تکرار می‌کند.

«هیو جکمن» با پایان اعتصاب بازیگران آمریکا (SAG-AFTRA) برای کسب آمادگی جسمانی تمریناتش را شروع کرده است. او قرار است در فیلم «ددپول ۳» (Deadpool 3) مارول و دیزنی نقش «ولورین» را تکرار کند.

جکمن در اینستاگرام ویدیویی از خودش در حال وزنه‌برداری منتشر کرده و از هشتگ «تبدیل شدن (دوباره) به ولورین» استفاده کرده است.

او پیش‌تر در مصاحبه با «کریس والاس» گفته بود که تمریناتش برای بازی در فیلم «ددپول ۳» شش ماه طول می‌کشد: : «هیچ کار دیگری نمی‌کنم. در کنار خانواده‌ام خواهم بود و تمرین خواهم کرد. کار من به مدت شش ماه همین است. اما در حال حاضر آمادگی جسمانی دارم. هشت اجرا در هفته در برادوی و رقص و آواز باعث می‌شود که آماده بمانید. بنابراین سالم هستم. از نقطه بدی شروع نمی‌کنم.»

«شان لوی» که در «گای آزاد» (Free Guy) و «پروژه آدام» (The Adam Project) با «رایان رینولدز» همکاری کرده کارگردان «ددپول ۳» و «رت ریس» و «پل ورنیک» نویسندگان فیلم خواهند بود.

«کوین فایگی» مدیر استودیوی مارول فایگی پیش‌تر تأیید کرد که قسمت سوم «ددپول» درجه سنی بزرگسال خواهد داشت: «درجه سنی بزرگسال دارد و ما در حال کار بر روی فیلمنامه هستیم، و «رایان رینولدز» بر فیلمنامه نظارت می‌کند.»

دو قسمت قبلی «ددپول» را استودیوی فاکس قرن بیستم پیش ادغام با دیزنی پخش کرد. آن دو فیلم ۱.۵۶ میلیارد دلار در سراسر دنیا فروختند در حالی که با رده سنی بزرگسال (R) اکران شدند. «رایان رینولدز» در قسمت سوم «ددپول» در نقش «ددپول» یا «ویلسون وید»، «هیو جکمن» در نقش «ولورین» یا «لوگان هولت»، «راب دلینی» در نقش «پیتر»، «اما کورین» در یک نقش شرور افشا نشده و «متیو مکفدین» ظاهر خواهند شد. «زاسی بیتس» بازیگر دو قسمت قبلی تأیید کرده است که در قسمت سوم حضور ندارد اما «مورنا باکارین» و «استفان کاپیچیچ» از قسمت‌های قبلی برای «ددپول ۳» بازمی‌گردند.

«ددپول ۳» قرار بود نوامبر ۲۰۲۴ اکران شود اما اعتصاب بازیگران سبب شد که دیزنی این فیلم را تا ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۴ به تأخیر بیندازد. مارول در سال ۲۰۲۴ فقط «ددپول ۳» را اکران می‌کند.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید