news-background
news-background

گلدن گلوب ۲۰۲۴ پخش‌کننده پیدا کرد: شبکه CBS

شبکه سی‌بی‌اس مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب ۲۰۲۴ را پخش می‌کند.

مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب هشتاد و یکم ۷ ژانویه ۲۰۲۴ از شبکه سی‌بی‌اس و همزمان از پلتفرم استریم پارامونت+ پخش خواهد شد.

«اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود» (HFPA) پس از چند ماه جست‌وجو با شبکه سی‌بی‌اس به توافق رسیده است. کمپانی «دیک کلارک پروداکشنز» و «الدریج» پنج ماه پیش اعلام کردند که امتیاز برگزاری مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب را از «اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود» خریداری کرده‌اند و آن را به یک رویداد تجاری تبدیل می‌کنند.

این تغییرات پس از متهم شدن اتحادیه به تبعیض نژادی و فساد در میان اعضا صورت گرفت. «لس‌آنجلس تایمز» این فسادها را افشا کرد تا مراسم سال ۲۰۲۲ پخش زنده تلویزیونی نشود و «تام کروز» جوایزش را پس بفرستد. میزان بینندگان این رویداد در سال ۲۰۲۳ به ۶.۳ میلیون رسید که در تاریخ برگزاری در کمترین حد خود بود. ماه گذشته گزارش شد که دو شاخه جدید «گلدن گلوب دستاورد سینمایی و گیشه» و «بهترین استند-آپ کمدی تلویزیونی» به این مراسم افزوده خواهد شد.

«برندن فریزر» که پیش‌تر گفته بود مراسم اهدای جوایز «گلدن گلوب» را تحریم می‌کند، در مصاحبه با «هاوارد استرن» تأکید کرده بود که این جایزه «هیچ ارزشی» برای او ندارد. او در سال ۲۰۱۸ فاش کرده بود که «فیلیپ برک» مدیر سابق این تشکیلات در سال ۲۰۰۳ به او آزار جنسی رسانده است.

مراسم گلدن گلوب هشتاد و یکم ۷ ژانویه از شبکه سی‌بی‌اس پخش خواهد شد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید