news-background
news-background

تاریخ اکران فیلم Peter Five Eight در بریتانیا اعلام شد؛ بازگشت کوین اسپیسی به سینما شش سال پس از متهم شدن به آزار جنسی

«کوین اسپیسی» شش سال پس از متهم شدن به چندین مورد آزار جنسی از سال آینده با فیلم «پیتر پنج هشت» (Peter Five Eight) به سینما بازمی‌گردد. این هفته گزارش شد که فیلم جدید این بازیگر ۲۲ مارس ۲۰۲۴ در سینماهای بریتانیا اکران خواهد شد. «پیتر پنج هشت» سال گذشته در جشنواره کن معرفی شده بود.

داستان فیلم در مورد مردی به نام سم با بازی جاندریو است که در ظاهر یک دلال معاملات ملکی در یک شهر کوچک است فاش می‌شود که او در واقع یک فرد معتاد به الکل با رازی شوم در سینه است. اسپیسی در این فیلم نقش مرد غریبه‌ای را بازی می‌کند که ناگهان از راه می‌رسد. شعار تبلیغاتی فیلم این است که «گناهکار همیشه بهای عملش را می‌پردازد.» دیگر بازیگران این فیلم «ربکا دمورنی»، «جت جاندریو» و «جیک وبر» خواهند بود و «مایکل زایکو هال» بر روی صندلی کارگردانی می‌نشیند.

اسپیسی برنده پس از متهم به آزار جنسی از سریال «خانه پوشالی» (House of Cards)، «همه پول‌های دنیا» (All the Money In the World) و «۱۲۴۲ – دروازه غرب» (1242 – Gateway To The West) اخراج شد. او در فیلم «کنترل» (Control) نقش‌آفرینی کرده اما فقط صدای او در تماس‌های صوتی شنیده می‌شود. یکی از سینماهای لندن که قرار بود میزبان مراسم افتتاحیه «کنترل» باشد پیشنهاد خود را پس گرفت تا سازندگان سینمای دیگری را انتخاب کنند و نمایش فیلم را به تأخیر بیندازند.

این بازیگر ۶۳ ساله از ۹ اتهام از جمله تجاوز جنسی که گفته می‌شد بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۳ اتفاق افتاده در ماه ژوئیه تبرئه شد. او پیش از دادگاه لندن به نشریه «سایت» آلمان گفته بود: «زمانه‌ای است که بسیاری از مردم می‌ترسند از من حمایت کنند، تحریم خواهند شد. اما می‌دانم آدم‌هایی وجود دارند که به محض تبرئه شدنم در لندن حاضرند من را استخدام کنند. به محض اینکه اتفاق افتاد، آماده فراموش کردن گذشته‌اند.»

«توماس اشلی» مدیر عامل کمپانی اینوینسبل اینترتینمنت که این فیلم را پشتیبانی می‌‌کند در مصاحبه با «هالیوود ریپورتر» می‌گوید: «این فیلم سزاوار دیده شدن است. فیلم بسیار خوبی است. و به باور من فیلمسازان سزاوار رنج کشیدن نیستند. [اسپیسی] گناهکار شناخته نشده و شایسته فرصت دومی است، مانند همه ما.»

این کمپانی فیلم کمدی بحث‌برانگیز «یوگا هوزرز» (Yoga Hosers) با بازی «جانی دپ» و «لیلی رز دپ» را در زمان جدایی جنجالی بازیگر از همسر سابقش «امبر هرد» پخش کرده بود.  

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید