میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - «کیم کارداشیان» به باشگاه میلیاردرها پیوست

«کیم کارداشیان» به باشگاه میلیاردرها پیوست

ثروت خالص «کیم کارداشیان» به ۱ میلیارد دلار رسیده و به فهرست میلیاردرهای «فوربز» راه پیدا کرده است.

نام «کیم کارداشیان وست» اولین بار در سال ۲۰۱۱ در صفحات مجله‌ی «فوربز» دیده شد. او در آن زمان به رکورد ۶.۶ میلیون دنبال‌کننده‌ی توییتر رسیده و به «باراک اوباما» نزدیک می‌شد و بالاتر از «اشتون کوچر» قرار داشت. پنج سال بعد، او به لطف بازی موبایلش ۵۱ میلیون دلار کسب درآمد کرد و حالا برای اولین بار به فهرست میلیاردرهای جهان پیوسته است.

«فوربز» می‌نویسد ثروت کارداشیان در حال حاضر به ۱ میلیارد دلار رسیده و نسبت به ۷۸۰ میلیون دلارش در اکتبر سال گذشته، به لطف خط تولید لوازم آرایشی و سریال ریلیتی  «پابه‌پای خانواده کارداشیان» (Keeping Up With the Kardashians) رشد داشته است. او در سال ۲۰۱۷ بازاریابی مستقیم در شبکه‌های اجتماعی را مانند «کایلی جنر» در پیش گرفت و ۳۰۰ هزار کیت را ظرف دو ساعت به فروش رساند.

کارداشیان در سال ۲۰۱۷ در مورد خط تولید لوازم آرایشی خود به «فوربز» گفته بود: «این اولین بار است که از امضای قراردادها فاصله می‌گیرم و به سمت مالک بودن حرکت می‌کنم.» او از خط تولید لباس‌های فرم‌دهنده و برند «اسکیمز» (Skims) نیز ثروت زیادی به دست آورده است. این کمپانی گزارش از درآمدهای خود منتشر نکرده اما «کیم کارداشیان» بخش زیادی از سهام آن را در اختیار دارد.

بخش‌های دیگر درآمد کارداشیان از سریال «پابه‌پای خانواده کارداشیان» است. او از سال ۲۰۱۲ تاکنون هر سال دست کم ۱۰ میلیون دلار برای حضور در این مجموعه‌ی تلویزیونی دریافت می‌کند. کارداشیان در حال حاضر دارای ۶۹.۶ میلیون دنبال‌کننده در توییتر و ۲۱۳ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام است.

«تایلر پری» دیگر بازیگری است که برای اولین بار به فهرست میلیاردرهای «فوربز» راه پیدا کرده است.

 

18 فروردین 1400 20:14

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

5155768086 پروفایل 19 فروردین 1400
پاسخ به دیدگاه

این دنیا همینه ، یکی مثل تسلا در فقر و بدهی میمیره و یکی مثل این میشه میلیاردر

نمایش دیدگاه
SinaMobasheri پروفایل 20 فروردین 1400
پاسخ به دیدگاه

🖤🤦‍♂️

نمایش دیدگاه
omid_chek پروفایل 19 فروردین 1400
پاسخ به دیدگاه

فردی که خودش با انتشار عمدی یه فیلم س.ک.س 5 میلیون دلار از شرکت منتشر کننده غرامت گرفت و با چنتا عمل زیبایی و حضور تو برنامه های مختلف معروف شدن وضعیت خانواده شونم که معلومه

نمایش دیدگاه