میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - «کوئنتین تارانتینو» فاش کرد در دوران کودکی چه چیزی او را به وحشت می‌انداخته

هیچ فیلمی تارانتینو را در دوران کودکی به وحشت نینداخته، اما گزارش پلیس لس‌آنجلس قطعاً‌ چنین کرده.

 

«کوئنتین تارانتینو» با حضور در رویداد «پیلی‌فست» نیویورک برای معرفی فصل دوم سریال «تاریخچه وحشت» (History of Terror) شبکه‌ی AMC، از ترس‌های دوران کودکی خود گفت. او در پاسخ به این پرسش که چه چیزی او را در دوران کودکی بیش از همه می‌ترسانده، می‌گوید دنیای واقعی برایش وحشت‌آورتر از فیلم‌ها و سریال‌ها بوده است. تارانتینو به یاد می‌آورد اولین باری که ترسیده نیمه‌های شب در حال تماشای یک شبکه‌ی خبری محلی در لس‌آنجلس بوده و جنایات هولناک‌ترین مجرمین را می‌شنیده. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

تارانتینو می‌گوید: «یک برنامه‌ی خبری پلیسی بود که می‌گفت: «این مجرمین تحت تعقیب در شهر آزادانه می‌چرخند، آیا آن‌ها را دیده‌اید؟» عکس بازداشت بعضی از مجرمین را نشان می‌دادند و جنایات‌شان را تشریح می‌کردند: «او همین اطراف است. اگر او را رؤیت کردید سعی نکنید بازداشتش کنید. با مقامات محلی تماس بگیرید.» حدود پنج یا شش ساله بودم و تا صبح آن مرد را تصور کردم که به خانه‌ی ما وارد می‌شد و تمامی اعضای خانواده را می‌کشت. هیچ چیزی برای من ترسناک‌تر از آن توصیفاتی که در تلویزیون شنیدم نبود. درست پیش از قتل‌های خانواده‌ی منسون یک قاتل زنجیره‌ای وجود داشت که در لس‌آنجلس با چکش کشتار به راه انداخته بود. این مرد برای من وحشت‌انگیز بود.»

 

فیلم پیشنهادی «کوئنتین تارانتینو» برای هالووین

 

تارانتینو می‌گوید فیلم‌ها از این جهت که بر اساس متن‌های از پیش نوشته شده ساخته می‌شدند برای او چندان رعب‌آور نبوده‌اند. اما این به معنای بی‌تأثیر بودن فیلم‌های ژانر وحشت بر او در سنین جوانی نیست. بلکه بر خلاف، تارانتینو به یاد می‌آورد که چگونه دیدن فیلم کلاسیک «قرمز تیره» (دانلود فیلم Deep Red با لینک مستقیم) ساخته‌ی «داریو آرجنتو» در سن ۱۴ یا ۱۵ سالگی او را آشفته ساخته.

تارانتینو توضیح می‌دهد: «به تنهایی به یک سینما رفتم تا ببینمش، و این مربوط می‌شود به پیش از زمانی که فهمیدم داریو آرجنتو کیست. حتی نمی‌دانستم که یک فیلم ایتالیایی است. رفتم و فیلم را با قتل‌های وحشتناک پشت قتل وحشتناکش و سادیسم تمام عیارش دیدم. نه تنها میزان بسیار زیادی خون، بلکه بلندترین ساوندترکی داشت که در یک فیلم شنیده بودم و بیننده را درهم می‌کوبید. یک زن را با آب جوش می‌سوزانند تا بمیرد! می‌گفتم: «وای عجب فیلم خشنی است» اما هیجان‌انگیز بود. واقعاً هیجان‌انگیز بود.»

تارانتینو می‌گوید فیلم بعدی او ممکن است اثری در ژانر وحشت باشد. این پروژه دهمین و آخرین فیلم بلند کارگردان بر اساس برنامه‌هایش خواهد بود. او در کنفرانس‌های مطبوعاتی «روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon a Time in Hollywood) گفته است: «اگر داستانی برای یک فیلم ترسناک خوب پیدا کنم، آن را به عنوان دهمین فیلم می‌سازم. عاشق فیلم‌های ژانر وحشت هستم. مشتاقم که یک فیلم در این ژانر بسازم.»

6 آبان 1399 21:17

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

rezafilmbaz پروفایل 7 آبان 1399
پاسخ به دیدگاه

واقعا عشقم حرفی رو زد که منم همون نظر رو داشتم
یک فیلم ترسناک برای پروزه ی بعدی فیلم بلند تارانتینو واقعا خبر هیجان انگیزیه
باید ببینم عشقم چکار میکنه برای فیلمی که به قول خودش اخرین فیلم هه بلندهه شه
جنایی ترسناک با همون خونین و خشن بودن و اسلشر شدنش که مختص عشقمه خیلی می تونه عالی باشه حالا ببینیم چی بشه

نمایش دیدگاه