سی نما - «نیکل کیدمن»: فیلم Northman «رابرت اگرز» عجیب و باورنکردنی است؛ سریال Undoing حالم را بد کرد

«نیکل کیدمن»: فیلم Northman «رابرت اگرز» عجیب و باورنکردنی است؛ سریال Undoing حالم را بد کرد

«نیکل کیدمن» و «ایتان هاک» در فیلم «شمالی» (The Northman) «رابرت اگرز» نقش شاه و ملکه را بازی می‌کنند. کیدمن به تازگی در مصاحبه با «مارک مارون» ضمن تأیید این نقش خود گفته است: «با ایتان بازی می‌کنم. او نقش پادشاه را برای من [ملکه] بازی کرده. و حالا من دیوانه‌ی ایتان شده‌ام. او همیشه بازیگر بزرگی بوده اما شخصاً، چه انسان بزرگی است. دانش زیادی دارد! چه بازیگری، چه هنرمندی. او یک همه‌چیزدان است.»

استودیوی فکوس و نیو ریجنسی فیلم «شمالی» را تولید کرده‌اند اما تاکنون از داستان آن جزئیات زیادی فاش نساخته‌اند جز اینکه داستانی در عصر وایکینگ‌ها با مضمون انتقام و در قرن دهم میلادی ایسلند است. «الکساندر اسکارزگارد» نقش اول فیلم است و کیدمن و هاک نقش‌های مکمل او را بازی می‌کنند. دیگر بازیگران فیلم «آنیا تیلور-جوی» ستاره‌ی «ساحره» (The Witch) فیلم قبلی اگرز، «کلیس بنگ»، «ویلم دافو» ستاره‌ی «فانوس دریایی» (The Lighthouse) همین کارگردان و «بیورک» خواننده و بازیگر ایسلندی خواهند بود. اگرز فیلمنامه‌ی «شمالی» را با همکاری «سیون» شاعر و رمان‌نویس ایسلندی به نگارش درآورده است.

کیدمن در ادامه مصاحبه به مارون می‌گوید پیش از سفر به بلفاست ایرلند برای فیلمبرداری پروژه هم به دلیل پاندمی و هم لهجه‌ای که برای بازی در نقش ملکه‌ای ایسلندی لازم است به وحشت افتاده. او اضافه می‌کند که برای یک بازیگر «بسیار اهمیت دارد» که با چالش‌های بزرگ روبرو شود: «و به همین علت بود که رفتم: می‌خواهم با این افراد کار کنم و اگر بتوانیم در شرایط بهداشتی انجامش دهیم چه بهتر، و موفق شدیم. فیلم به پایان رسیده. باورنکردنی و عجیب بود و من در آن نقشی مکمل بازی کرده‌ام. اما اگرز فیلمساز واقعاً جالبی است.»

در ماه دسامبر تأیید شده بود که فیلمبرداری «شمالی» در بلفاست به پایان رسیده است. این پروژه قرار بود در ماه مارس سال ۲۰۲۰ تولید شود اما با شیوع پاندمی به اواخر تابستان موکول شد. «شمالی» سومین فیلم بلند اگرز پس از «ساحره» و «فانوس دریایی» است که هر دو توسط استودیوی A24 پخش شده بودند. این فیلم توسط فکوس در آمریکا پخش خواهد شد اما تاریخ آن هنوز مشخص نیست.

کیدمن در بخش دیگری از مصاحبه با مارون از تجربه‌ی بازی در سریال «درماندگی» (The Undoing) شبکه‌ی HBO می‌گوید. این بازیگر برنده‌ی اسکار در این سریال تریلر نقش «گریس فریزر» را بازی کرد که در مورد همسر تومورشناسش «دکتر جاناتان فریزر» با بازی «هیو گرنت» به حقایق وحشتناکی پی می‌برد.

کیدمن می‌گوید: «در سریال «درماندگی» به گونه‌ای اتفاق افتاد که ناگهان در موقعیت… نوعی ناآرامی در شخصیتم به وجود آمد، به شکلی که بی‌قرار بودم و آنچه که بودم را تحت فشار قرار داد.» او اضافه می‌کند که در حین تولید سریال «واقعاً ناخوش» شده است: «یک هفته افتادم. برای اینکه سیستم ایمنی شما فرق میان بازیگری و حقیقت را در حین انجام بازی نمی‌داند.»

اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

25 دی 1399 00:11

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

Nimazz پروفایل 25 دی 1399
پاسخ به دیدگاه

هر فیلمی که نیکول کیدمن توش باشه ارزش دیدن داره . بهترین هنرپیشه زن هست تو هالیوود به نظرم در حال حاضر

نمایش دیدگاه
mhroozbeh پروفایل 27 دی 1399
پاسخ به دیدگاه

زیاد احساساتی نشو عزیز

نمایش دیدگاه