میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - منزل «جانی دپ» هدف سرقت قرار گرفت

منزل «جانی دپ» هدف سرقت قرار گرفت

یک مظنون مرتبط با ورود غیرقانونی به خانه‌ی «جانی دپ» بازداشت شده است. «تی‌ام‌زی» گزارش داده است که آخر هفته‌ی گذشته یک زن قصد ورود به خانه‌ی دپ در هالیوود هیلز را داشته. این متجاوز سیستم امنیتی خانه را از کار می‌اندازد و پلیس مطلع می‌شود. هرچند زن پیش از آنکه نیروهای مجری قانون از راه برسند خانه را ترک کرده، اما پلیس موفق شده او را در همان نزدیکی دستگیر کند و رد او را در سرقت دیگری بگیرد. در زمان سرقت دپ در منزل به سر نمی‌برده و هنوز معلوم نیست که آیا دپ موفق به سرقت اموال این بازیگر شده است یا نه.

در ماه نوامبر گذشته «مدس میکلسن» در چندگانه‌ی «جانوران شگفت‌انگیز» (Fantastic Beasts) جانشین دپ شد. به دنبال اعلام حکم دادگاه شکایت دپ از نشریه‌ی «سان» که او را «ضارب همسر» سابقش «امبر هرد» خوانده بود، برادران وارنر از این ستاره درخواست کرد تا با نقش «گلرت گریندل‌والد» وداع کند. او این خواسته را اجابت کرد اما با انتشار بیانیه‌ای گفت که به حکم دادگاه معترض خواهد شد. میکلسن اخیراً فاش کرد که هنوز با «جانی دپ» در مورد نقش جدیدش گفتگو نکرده است.

«هالیوود ریپورتر» پیش‌تر گزارش داده بود که این روزها فیلمسازان دپ را به «رادیواکتیو» تشبیه می‌کنند و سعی دارند از او فاصله بگیرند.

اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

19 دی 1399 01:56

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

Brutal.Rustin پروفایل 19 دی 1399
پاسخ به دیدگاه

یه شباهتی به سریال BoJack Horseman داره زندگی جانی که این بازیگر دوست داشتنی بدون انجام هیچ کاری مظلوم واقعا شده و کارش رو ازش گرفتن. سینما بدون جانی دپ نمیشه، بازگرانی قدر و بهتر قطعا وجود دارن اما جانی دپ یه چیز دیگست….

نمایش دیدگاه