میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - ظاهر متفاوت «کریستین بیل» برای بازی در نقش «خدای خداکُش‌ها» در فیلم Thor: Love and Thunder

ظاهر متفاوت «کریستین بیل» برای بازی در نقش «خدای خداکُش‌ها» در فیلم Thor: Love and Thunder

اولین تصاویر پشت صحنه از «کریستین بیل» در حین بازی در فیلم ابرقهرمانی «ثور: عشق و تندر» (Thor: Love and Thunder) مارول درز کرد. بیل که اکتبر سال گذشته در محل فیلمبرداری فیلم در استرالیا دیده شده بود، اما در این تصاویر جدید با ظاهری جدید به در حال قدم زدن میان برداشت‌های فیلمبرداری است. او در این فیلم نقش شخصیت شرور «گور خداکُش» (Gorr the God-Butcher) را بازی می‌کند و به همین علت با سری تراشیده به استرالیا رفته است. این ظاهر کار او و گریمورها را برای اعمال گریم و تغییرات ظاهری دیگر و تبدیل شدنش به یک بیگانه‌ی فضایی خداکش با پوستیت سپید و سری پیچک-مانند ساده‌تر می‌کند.

بیل در این فیلم به «کریس همسورث» در نقش «ثور» محلق شده است که برای چهارمین بار در فیلم اختصاصی شخصیت برای استودیوی مارول بازی می‌کند. در ماه‌های اخیر تصاویر تمرینات سخت همسورث پیش از شروع فیلمبرداری منتشر شده بود.

همسورث در مصاحبه با «ال من» لهستان تأیید کرده است که زمان درازی در نقش «ثور» بازی می‌کند. او می‌گوید: «به سرتان زده؟! من بازنشسته نمی‌شوم. «ثور» برای این حرف‌ها خیلی جوان است. فقط ۱۵۰۰ سال دارم! این قطعاً فیلمی نیست که به وسیله‌ی آن با نقش خداحافظی کنم. دست کم امیدوارم که این‌طور باشد.»

«تایکا وایتیتی» به دنبال موفقیت «ثور: رگنراک» (Thor: Ragnarok) برای کارگردانی «عشق و آذرخش» بازگشته و هم‌وطن نیوزلندی‌اش «راسل کرو» را هم برای نقشی در «دنیای سینمایی مارول» با خود همراه کرده. آن‌ها به همراه دیگر عوامل و بازیگران فیلم، اخیراً در حین تماشای یک مسابقه‌ی ورزشی در استادیوم دیده شده بودند.

«ثور: عشق و تندر» طبق اعلام مارول در کامیک کان دو سال قبل، «ناتالی پورتمن» را هم برای نقش «جین فاستر» بازمی‌گرداند و او را به «ثور» جدیدی تبدیل می‌کند. داستان این دگرگونی در کتاب‌های کامیک توسط «جیسون آرون» روایت شد که شخصیت «گور خداکش» را هم معرفی کرده است. دیگر چهره‌های آشنای چندگانه‌ی «ثور» در قسمت بعدی «تسا تامپسون» در نقش والکری، و «جیمی الکساندر» در نقش «لیدی سیف» خواهند بود. حضور «کریس پرت» ستاره‌ی چندگانه‌ی سینمایی «نگهبانان کهکشان» (Guardians of the Galaxy)، «کارن گیلان» و «شان گان» نیز در این پروژه به تأیید رسیده است.

فیلم «ثور: عشق و تندر» در حال حاضر قرار است ۶ می ۲۰۲۲ اکران شود.

30 فروردین 1400 01:15

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.