میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - ضرر ۳۹ میلیون دلاری نت‌فلیکس با اخراج «کوین اسپیسی»

بر کسی پوشیده نیست که اخراج «کوین اسپیسی» پس از مطرح شدن اتهامات متعدد جنسی علیه او خسارت مالی سنگینی روی دست نت‌فلیکس گذاشته، اما به تازگی آمار دقیقی از تبعات این اقدام شبکه منتشر شده است.

نت‌فلیکس سال گذشته اسپیسی، نقش اول سریال پربیننده «خانه پوشالی» (House of Cards) را اخراج کرد و عرضه فیلم «گور» (Gore) او در مورد زندگی «گور ویدال» را هم لغو کرد. «بازفید» اخیراً در گزارشی فاش کرده که زیان وارد شده به شبکه پس از قطع همکاری با اسپیسی ۳۹ میلیون دلار بوده است.

با وجود آنکه نت‌فلیکس برای خروج شخصیت «فرانک آندروود» از «خانه پوشالی» به خود تردیدی راه نداد، اما هم‌بازیان او در سریال از جمله «رابین رایت» که اکنون به نقش اول سریال تبدیل شده، اظهار کرد که اسپیسی لایق فرصتی دوباره است و اینکه در مقاطعی سرنوشت سریال در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته. رایت در مورد فصل پایانی سریال می‌گوید: «هیچ‌کس واقعاً نمی‌دانست چه کار کند. همگی در موردش فکر کردیم و گفتیم چرا هواداران را ناامید کنیم؟ باید سریال را طبق قرارداد و به صورتی که از ابتدا قرار بوده به اتمام برسد به اتمام رساند.»

فصل آخر سریال «خانه پوشالی» در تاریخ ۲ نوامبر از شبکه نت‌فلیکس منتشر می‌شود.

 

 

5 آبان 1397 16:52

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

R.Chihiro پروفایل 8 آبان 1397
پاسخ به دیدگاه

اگه نتفلیکس با کوین اسپیسی کار میکرد بیشتر واسش بد میشد تا الان که این همه ضرر کرده
رسما نابودش میکردن

نمایش دیدگاه
ameenraheemee پروفایل 6 آبان 1397
پاسخ به دیدگاه

اگر اتهامی به شخص وارده شخض باید مجازات شه، نه شخصیتی که خلق کرده، نه مخاطبی که سال ها با اون شخصیت زندگی کرده. ببرن پدر اسپیسی رو در بیارن، ولی کاراکتر رو نابود کردن به نظرم بر عکس چیزی که تصور میشه خیلی غیر حرفه ای هستش

نمایش دیدگاه
babakpc28272827 پروفایل 6 آبان 1397
پاسخ به دیدگاه

حقشونه اصلا باید ورشکست میشدن

نمایش دیدگاه
hama پروفایل 5 آبان 1397
پاسخ به دیدگاه

حقشونه بی لیاقتا
اين سريال رو خراب کرد و رفت !

نمایش دیدگاه
Mohammad_Javad پروفایل 5 آبان 1397
پاسخ به دیدگاه

اینجا کاش خود اسپیسی یه کلیپ میساخت جلو دروبین خطاب به نفتلیکس میگفت: فکر کردین با حذف کردن من ضرر نمیکنید سخت در اشتباهید همین الان جلو ضرر خود را بگیرید و ساخت فصل آخر سریال خانه پوشالی رو دوباره با من آغاز کنید وگرنه که هیچی بازم ضرر میکنید و من الان خیلی گرسنمه یکی دیگه از اون کباب دنده های خوشمزتو بیار فردی

نمایش دیدگاه