میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - شباهت نمادهای سریال Squid Game با علائم راهنمایی و رانندگی بریتانیا دردسرساز شد

شباهت نمادهای سریال Squid Game با علائم راهنمایی و رانندگی بریتانیا دردسرساز شد

 

پلیس انگلستان توضیح داده است که علائم نصب شده در یک بزرگراه راننده را با دنیای «بازی مرکب» نمی‌رساند.

 

پلیس انگلستان می‌گوید علائم راهنمایی و رانندگی در بزرگراه‌های این کشور اگرچه شباهت‌هایی به نمادهای سریال «بازی ماهی مرکب» (Squid Game) نت‌فلیکس دارد اما به این مجموعه به‌شدت پربیننده نامرتبط است.

پلیس تامس ولی این هفته در صفحه توییتر خود می‌نویسد این نماد که در اسلو و در فاصله ۲۵ مایلی لندن نصب شده نشان‌دهنده انحراف از مسیر است و نه ورود به دنیای دیستوپیایی سریال کره‌ای نت‌فلیکس. اشکال مثلث، مربع و دایره روی این تابلوها به همراه یک پیکان خروجی بعدی را به راننده نشان می‌دهند. سازمان حمل‌ونقل بریتانیا می‌گوید این اشکال نشان‌دهنده خروج اضطراری‌اند، اما روی تابلوها هیچ واژه‌ای نوشته نشده است.

«کیت پرت» سخنگوی شورای اسلو بورو مسئولیت این علائم را نپذیرفته و می‌گوید اقدامی است که از سوی آژانس های‌ویز اینگلند صورت گرفته: «هرچند اسلو تمایل دارد که پیشتاز این موج جدید باشد، اما می‌توانیم اطمینان دهیم که در شهر ما «بازی ماهی مرکب» وجود ندارد.»

علائم راهنمایی و رانندگی در بریتانیا از مدت‌ها قبل رانندگان را گمراه می‌کنند. در سال ۱۹۶۵، سیستم جدیدی که شباهت‌های بیشتری به سایر نقاط اروپا داشت معرفی شد تا پیروی از دستورات راحت‌تر شود. اما رانندگان شکایت کردند که تفسیر علائم جدید دشوارتر شده است.

نت‌فلیکس سه‌شنبه این هفته اعلام کرد که «بازی مرکب» با ۱۱۱ میلیون بیننده در یک ماه اول رسماً به پربیننده‌ترین سریال تاریخ شبکه تبدیل شده است.

21 مهر 1400 20:02

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

jl پروفایل 22 مهر 1400
پاسخ به دیدگاه

سه تا شکل ابتدایی و پایه هندسه. چرا برای هر چیزی یهو یه معنی و مفهوم میسازن. دیگه نمیتونیم از دایره و مثلث و مربع استفاده کنیم، چون معنی این بازی رو میده. دیگه نمیتون از لباس رنگینکمانی استفاده کنیم چون معنی یه گروه دیگه رو میده ، ….از فردا آموزش دایره و مثلث و مربع ممنوع میشه.

نمایش دیدگاه
mortezarivaz پروفایل 22 مهر 1400
پاسخ به دیدگاه

بیشتر به دکمه های پلستیشن شبیه در مورد بازی هم که هست موضع سریال بیشتر به این میخوره

نمایش دیدگاه