میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - سریال Shadow And Bone در نت‌فلیکس به یک رکورد نادر دست پیدا کرد

سریال Shadow And Bone در نت‌فلیکس به یک رکورد نادر دست پیدا کرد

نت‌فلیکس در چند سال اخیر سریال‌های پربیننده‌ای چون «بریجرتون» (Bridgerton) و یا «چه کسی سارا را کشت؟» (Who Killed Sara) را منتشر کرده که دست کم هفت هفته در صدر جدول پربیننده‌ترین عناوین شبکه جای گرفته‌اند. «جینی و جورجیا» (Ginny & Georgia) نیز رکورد «ببر شاه» (Tiger King) را شکست و ۲۹ روز متوالی در صدر قرار گرفت.

در مجموع نت‌فلیکس سالی فوق‌العاده را پشت سر می‌گذارد اما هیچ‌یک از سریال‌های یاد شده موفق به ثبت رکورد «سایه و استخوان» (Shadow and Bone) نشده بودند. این سریال فانتزی در ۱۲ روز اول پس از انتشار به شکل متوالی در صدر جدول پربیننده‌ترین‌های نت‌فلیکس قرار گرفته است. در تاریخ نت‌فلیکس تنها سریال‌های «زمین مذاب» (Floor is Lava) و «راچد» (Ratched) موفق به ثبت چنین رکوردی در افتتاحیه شده بودند.

تفاوت کلیدی میان «سایه و استخوان» و دیگر سریال‌ها در سال ۲۰۲۱ «روزهای افتتاحیه» است. به ندرت پیش می‌آید که سریالی در اولین روزهای پخش به شکل متوالی و طولانی در صدر قرار بگیرد. فهرست عناوینی که موفق شده‌اند ۱۲ روز متوالی صدرنشین نت‌فلیکس باشند طولانی است: «جینی و جورجیا»، «ببر شاه»، «گامبی وزیر» (The Queen’s Gambit)، «آکادمی آمبرلا» (The Umbrella Academy)، «به ۱۳ دلیل» (13 Reasons Why)، «دور» (Away) و بسیاری دیگر. اما تنها سه سریال در ۱۲ روز اول صدرنشین بوده‌اند و «سایه و استخوان» یکی از آن‌هاست.

«سایه و استخوان» حتی «حلقه» (The Circle) که نهمین سریال پربیننده نت‌فلیکس در سال ۲۰۲۱ بوده است را مهار کرده است. با توجه به افزایش مشترکین نت‌فلیکس، باقی ماندن یک عنوان در صدر نیازمند عملکرد قدرتمند در میان چند رده سنی است. به همین علت ۱۲ روز باقی ماندن در صدر پس از افتتاحیه مأموریتی بسیار دشوار خواهد بود.

سریال فانتزی «سایه و استخوان» در حال حاضر در رده هفدهم پربیننده‌ترین سریال‌های نت‌فلیکس در سال ۲۰۲۱ و پنجاه و ششم تاریخ شبکه قرار دارد اما انتظار می‌رود که به زودی به رده‌های بالاتر برسد و در میان ده عنوان برتر جای بگیرد.

19 اردیبهشت 1400 20:23

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

mortezarivaz پروفایل 19 اردیبهشت 1400
پاسخ به دیدگاه

نتفلیکس قبلا خوب بود سریالهای اورجینال خوبی میساخت الان شده شبکه عمومی هر اشغالی رو میسازه و جالب اینکه کلا سریالاش انگار تبلیغات همنجسگرای و …. هستن

نمایش دیدگاه