میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - سریال Kidding «جیم کری» کنسل شد

سریال Kidding «جیم کری» کنسل شد

شبکه‌ی شوتایم اعلام کرد که سریال «شوخی» (دانلود سریال Kidding با لینک مستقیم) را پس از دو فصل کنسل می‌کند. فصل دوم سریال در ماه مارس به پایان رسیده بود. اپیزود پایانی فصل دوم درها را برای روایت قصه در فصل سوم باز گذاشت، اما داستان کلی را به انتها رسانده بود. تماشای انلاین فیلم خارجی.

شوتایم می‌گوید: «پس از دو فصل، «شوخی» پخش خود را در شوتایم به پایان رساند. افتخار می‌کنیم که این سریال تحسین‌شده، خلاقانه و لذت‌بخش را روی ایر بردیم، و مایلیم از «جیم کری»، «دیو هالستین»، «مایکل اگیلار»، «میشل گندری» و تمامی عوامل و بازیگران به خاطر کار خستگی‌ناپذیر و درخشان‌شان قدردانی کنیم.»

این کمدی تلخ نیم‌-ساعته پس از سه دهه «جیم کری» را به تلویزیون بازگردانده بود. کری در «شوخی» بار دیگر با گندری نویسنده و کارگردان «تابش ابدی یک ذهن پاک» (دانلود فیلم Eternal Sunshine of the Spotless Mind با لینک مستقیم) همکاری می‌کرد. گندری به همراه هالستین خالق مجموعه، کارگردان و تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال بود.

کری در این سریال نقش جف یا «آقای خیارشور» را بازی کرد، یک شخصیت‌ تلویزیونی شناخته‌شده در برنامه‌های خردسالان که راهنمای عطوفت و مهربانی برای جوانان اثرپذیر آمریکایی و والدین‌ آن‌ها بود که با او بزرگ شده‌اند. اما وقتی جف در روابط خانوادگی خود با همسر، دو پسر، خواهر و پدرش دچار بحران می‌شود، هیچ داستان افسانه‌ای را راهنمای خود نمی‌بیند.

با کنسل شدن این سریال، شوتایم هیچ پروژه‌ی دیگری با کری در حال پخش ندارد. کری پیش‌تر دو فصل سریال «من این بالا در حال مردنم» (دانلود سریال I’m Dying Up Here با لینک مستقیم) را تولید کرده بود. «میلیاردها» (دانلود سریال Billions با لینک مستقیم)، «چی» (دانلود سریال The Chi با لینک مستقیم)، «دوشنبه‌ی سیاه» (دانلود سریال Black Monday با لینک مستقیم) و «پنی دردفول» (دانلود سریال Penny Dreadful با لینک مستقیم) از جمله دیگر سریال‌های اریجینال شوتایم هستند.

25 تیر 1399 13:29

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.