میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - «ساموئل ال. جکسون» ۵ فیلم برتر خودش را انتخاب کرد

«ساموئل ال. جکسون» بیش از ۱۵۰ فیلم در کارنامه بازیگری خود دارد. از چندگانه‌های بزرگ سینمایی مانند «دنیای سینمایی مارول» گرفته تا «جنگ ستارگان». بسیاری از فیلم‌های به‌یادماندنی جکسون از جمله «قصه عامه‌پسند» (Pulp Fiction)، «جانگوی زنجیرگسسته» (Django Unchained)، «جکی براون» (Jackie Brown) و «هشت نفرت‌انگیز» (Hateful Eight) توسط «کوئنتین تارانتینو» کارگردانی شده‌اند. اما تنها یک فیلم تارانتینو به فهرست پنج فیلم برتر جکسون به انتخاب خودش راه پیدا می‌کند.

جکسون این هفته در مصاحبه با «استیون کولبر» پنج فیلم برتر با بازی خودش را فاش کرده است: «بوسه طولانی شب‌بخیر» (The Long Kiss Goodnight) به کارگردانی «رنی هارلین»، «وقتی برای کشتن» (A Time To Kill) «جوئل شوماخر»، «جکی براون» (Jackie Brown) تارانتینو، «ویولن قرمز» (The Red Violin) «فرانسوا جرارد»، و «یک هشت هفت» (One Eight Seven) «کوین رینولدز». جالب اینکه تمامی فیلم‌های منتخب او در دهه ۱۹۹۰ ساخته شده‌اند و «قصه عامه‌پسند» جایی در میان فهرست او ندارد.

اگرچه «جکی براون» فیلم محبوب جکسون در میان آثار تارانتینو است، اما شخصیت او در «جانگوی زنجیرگسسته» نقش محبوب اوست. جکسون در سال ۲۰۱۹ به مجله «اسکوایر» گفته بود که شخصیت «استیون»، برنده «کالوین جونیور کندی» با بازی «لئوناردو دی‌کاپریو»، بهترین شخصیتی است که در طول دوران بازیگری خود بازی کرده است.

جکسون در آن زمان گفته بود: «عاشق استیون لعنتی هستم. یعنی این آدم مزرعه لعنتی را می‌گرداند. کندی‌لند مزرعه لعنتی او بود. لئو آن بیرون با سیاه‌زنگی‌ها می‌جنگد و از این کارها می‌کند، و استریپ کلاب را می‌چرخاند. این آدم قبض‌ها را می‌نوسید. [استیون] حواسش هست که محصولات کاشته شوند. حواسش هست که برده‌ها فروخته شوند. او آن‌جا را می‌چرخاند… فرزندی از خودش ندارد چون وقتش را نداشته. اما لئو اساساً بچه اوست. و کندی‌لند دنیایش. کندی‌لند را می‌شناسد، او فقط [برده] دیگری است در مرزعه.»

جکسون در پاسخ به این پرسش کولبر که آیا فیلم‌های خودش را دوباره نگاه می‌کند یا نه می‌گوید: «بعضی از بازیگران در این خصوص دروغ می‌گویند. فیلم‌های خودشان را نگاه می‌کنند. کسب‌وکار در مورد «مرا ببین» است… اگر شبکه‌ها را زیر و رو کنم و چیزی برای تماشا پیدا نکنم، یا اگر به دنبال چیز خاصی نباشم، دست نگه می‌دارم و می‌بینمش.»

20 خرداد 1400 22:15

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

King of The Wild Hunt پروفایل 21 خرداد 1400
پاسخ به دیدگاه

لعنتی:))))

نمایش دیدگاه
ashburtongrove1 پروفایل 21 خرداد 1400
پاسخ به دیدگاه

جالب اینجاست که چرا The Hateful Eight 2015 صدر لیستش نیست واقعا ؟؟!! به نظر من بهتر از اون نیست هیچی ..هم فیلم، هم بازی جکسون خدا بودن

نمایش دیدگاه