میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - ساخت فیلم Legally Blonde 3 با نویسندگی «میندی کالینگ» آغاز شد

ساخت فیلم Legally Blonde 3 با نویسندگی «میندی کالینگ» آغاز شد

با تایید «ریس ویترسپون»، ساخت سومین فیلم از سری فیلم‌های پرطرفدار «قانوناً بلوند» (دانلود فیلم Legally Blonde با لینک مستقیم) با همکاری نویسنده سریال «اداره» (دانلود سریال The Office با لینک مستقیم) آغاز شده است.

«ریس ویترسپون» که در سال ۲۰۰۶ برای بازی در فیلم «سر به راه باش» (دانلود فیلم Walk the Line با لینک مستقیم) موفق به کسب جایزه اسکار شد، نقش قبلی خود به عنوان «الا وودز» در این فیلم را بازی می‌کند. «الا وودز» دختری با لباس‌های صورتی جیغ است که تصمیم می‌گیرد برای به دست آوردن دوست پسر قبلی‌اش به دانشگاه هاروارد برود و حقوق بخواند در حالی که خودش را در این راه پیدا می‌کند. تماشای انلاین فیلم خارجی.

به گفته ویترسپون «دن گور»، نویسنده سریال «بروکلین نه-نه» (دانلود سریال Brooklyn Nine-Nine با لینک مستقیم) با کالینگ در نوشتن فیلم‌نامه همکاری می‌کند. فیلم سوم با فاصله دو دهه از فیلم اول که در سال ۲۰۰۱ و فیلم دوم، «قانوناً بلوند ۲: قرمز، سفید و بلوند» (دانلود فیلم Legally Blonde 2: Red, White & Blonde با لینک مستقیم) در سال ۲۰۰۳ منتشر شد ساخته می‌شود. ویترسپون در ابتدا سال ۲۰۱۸ با انتشار ویدیویی ساخت فیلم « قانوناً بلوند ۳» را تأیید کرده بود. این فیلم توسط کمپانی مترو گلدن مایر و کمپانی ویترسپون به نام هلو سان‌شاین ساخته خواهد شد. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

کالینگ نیز در توئیتی اعلام کرد: «««لا وودز» شخصیتی اسطوره‌ای است که به ما نشان می‌دهد همزمان می‌توان دخترانه و باهوش بود.»

«مارک پلت»، «ریس ویترسپون» و «آدام سیگل» تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده خواهند داشت. در اولین فیلم این مجموعه بازیگران مشهوری چون ویترسپون، «لوک ویلسون»، «سلما بلیر»، «متیو دیویس» ایفای نقش کردند. فروش ۱۴۱ میلیون دلاری فیلم اول با بودجه ۱۸ میلیون دلاری و فروش ۱۲۵ میلیون دلاری فیلم دوم راه را برای ساخت سومین اثر این مجموعه هموار کرد.

13 خرداد 1399 15:39

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.