میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - ستایش زویی کراویتس از «دگرگونی» رابرت پتینسون در فیلم The Batman

ستایش زویی کراویتس از «دگرگونی» رابرت پتینسون در فیلم The Batman

کراویتس می‌گوید: «راب برای این نقش عالی است.»

 

«زویی کراویتس» که در فیلم «بتمن» (The Batman) نقش «کت‌وومن» یا «سلینا کایل» را بازی کرده، از «رابرت پتینسون» در نقش «بت‌من» تمجید کرده است. این بازگر ۳۲ ساله در مصاحبه با «ورایتی» می‌گوید پتینسون در این نقش «بی‌نظیر» بوده است.

کراویتس می‌گوید: «دگرگونی او فراتر از تصور بود.» او اضافه می‌کند: ««مت ریوز» [کارگردان] فیلم شهامت زیادی دارد، و به این شخصیت‌ها اهمیت زیادی می‌دهد. خیلی مشتاقم که پتینسون بتواند به تعطیلات برود چون استحقاقش را دارد. امیدوارم که هواداران دوستش داشته باشند چرا که زحمات زیادی کشیدیم.»

پتینسون در نقش «بروس وین» یا «بت‌من» جانشین بازیگرانی چون «مایکل کیتون»، «کریستین بیل»، «جورج کلونی»، «بن افلک» و «ول کیلمر» شده است. کیتون در فیلم «فلش» (The Flash) این نقش را تکرار کرده است.

ماه گذشته برادران وارنر و دی‌سی از دومین تریلر رسمی فیلم رونمایی کرد. در این تریلر «بت‌من» در چند صحنه مبارزه دیده شد و با «ریدلر» به عنوان شخصیت شرور اصلی فیلم رویارویی کرد.

ریوز پیش‌تر گفته کرده بود که فیلم «بتمن» یک داستان کارآگاهی روایت می‌کند و بسیاری از شخصیت‌های گاتهام از جمله «کت‌وومن» با بازی «زوئی کراویتس»، «پنگوئن» با بازی «کالین فرل»، «ریدلر» با بازی «پل دینو»، «آلفرد پنی‌وورث» با بازی «اندی سرکیس» و «کارماین فالکن» جنایت‌کار با بازی «جان تورتورو» در آن حاضرند. نقش «کمیسر جیمز گوردن» نیز به «جفری رایت» سپرده شده است.

«بت‌من» ۴ مارس ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ماه ۱۴۰۰) در سالن‌های سینما اکران خواهد شد.

 

4 آذر 1400 12:43

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.