سی نما - رشد آمار بینندگان The Big Bang Theory با پخش اپیزود نهایی

آخرین قسمت از مجموعه‌ی کمدی «فرضیه‌ی بیگ بنگ» (The Big Bang Theory) شبکه‌ی CBS پنجشنبه شب گذشته بینندگان بسیاری را پای تلویزیون نشاند.

 

پخش متوالی اپیزودهای پایانی در میان مخاطبین ۱۸ تا ۴۹ ساله ریتینگ ۳.۱ را به جای گذاشته و ۱۸ میلیون بیننده را به خود جذب کرده است. اسپین‌آف «بیگ بنگ» که «شلدون جوان» (Young Sheldon) نام دارد نیز پنجشنبه شب ریتینگ ۲.۲ را به ثبت رساند و توسط ۱۳.۷ میلیون مخاطب مشاهده شد. قسمت پایانی فصل «آناتومی گری» هم با نزدیک به ۶ میلیون بیننده در رتبه‌ی بعدی پربیننده‌ترین سریال‌های پنجشنبه شب گذشته قرار گرفت.

این آمار اولیه نشان می‌دهد که این اپیزود پربیننده‌ترین اپیزود فصل دوازدهم «فرضیه‌ی بیگ بنگ» بوده و از سال ۲۰۱۵ تاکنون در بالاترین سطح خود است. این رکورد پیش از این به اپیزود ۷ فوریه با ریتینگ ۲.۵۷ اختصاص داشت. این سریال پیش از پخش قسمت پایانی به صورت میانگین ریتینگ ۲.۲ را به جای می‌گذاشت.

ویژه‌برنامه‌ی «فرضیه‌ی بیگ بنگ» نیز که پس از «شلدون جوان» روی ایر رفت در شبکه‌ی CBS پربیننده شد و با ریتینگ ۱.۸ حدود ۱۱.۸ میلیون بیننده را جذب کرد. این سریال بینندگان شوی «استیون کولبر» را هم افزایش داد. مصاحبه‌ی کولبر با عوامل «بینگ بنگ» موجب شد ریتینگ این شو به ۳.۸ برسد.

شبکه‌ی CBS در فصل تلویزیونی اخیر به صورت میانگین ریتینگ ۲.۰ را به جای گذاشت، درحالی که دیگر شبکه‌های ماهواره‌ای آمریکا از جمله ABC با ریتینگ ۰.۸ و NBC با ۰.۶ فصل را به پایان بردند.

با پایان یافتن «فرضیه‌ی بیگ بنگ» در قالب دوازده فصل این سؤال مطرح می‌شود که آیا این سریال آخرین کمدی در نوع خودش بود؟ و آیا دوران سیت‌کام‌هایی که بینندگان پرشماری را به دنبال خود می‌کشیدند به پایان رسیده است؟

این سریال با نویسندگی «چاک لوری» و «بیل پرادی» خلق شد و داستانش در مورد گروهی از فیزیکدانان و رابطه‌ی آن‌ها با همسایه‌شان است. «جیم پارسونز»، «جیمی گالکی»، «کیلی کوکو»، «سایمون هلبرگ»، «کونال نایر»، «سارا گیلبرت» و «ملیسا راوش» دیگر بازیگران این مجموعه بودد.

27 اردیبهشت 1398 22:59

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

Neda.R پروفایل 28 اردیبهشت 1398
پاسخ به دیدگاه

ترجمه درست عنوان سریال میشه تئوری یا “نظریه بیگ بنگ”. یک تئوری علمی شامل فرضیه یا فرضیاتی میشه که براساس قوانین علمی ثابت شده و دیگه فقط فرضیه محسوب نمیشه.

نمایش دیدگاه
Alireza.peiro پروفایل 28 اردیبهشت 1398
پاسخ به دیدگاه

دوران طلایی تلوزیون داره تموم میشه سریالایی مثل بیگ بنگ تئوری پایان میرسه و جاشو سریالای reality TV show میگیره. من خودم نزدیک ده ساله فنِ این سیتکام بودم واقعا بخش بزرگی از زندگیم بود باهاش زندگی کردم ولی امشب خدافظی کردم .ازون سریالاس که چند سال دیگه بیشتر جای خودشو باز میکنه امیدوارم که چاک لوری یه اسپین اف ازش بزنه

نمایش دیدگاه
Arash_n1378 پروفایل 28 اردیبهشت 1398
پاسخ به دیدگاه

۷ فصل اول محشر. فصلای ۹ تا ۱۲ به ترتیب افت کرد. تا حدی که اکثر اپیزودای دو فصل اخیر خیلی بد بودن و اصلا خنده دار نبودن. ولییییی با اینحال پایان بینظیری داشت❤❤ این سریالو از اول دوست داشتم و خیلی خوشحالم که اینطوری تموم شد

نمایش دیدگاه
Aydin Ghavidel پروفایل 27 اردیبهشت 1398
پاسخ به دیدگاه

واقعا با این فصل اخر به دوران اوج خودش برگشت،حیف که تموم شد

نمایش دیدگاه