میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - بازیگر سابق سوپرمن می‌گوید دو‌جنس‌گرا شدن شخصیت در کتاب‌های کامیک جسورانه نیست: «جسارت یعنی مبارزه برای حقوق هم‌جنس‌گرایان در ایران»

بازیگر سابق سوپرمن می‌گوید دو‌جنس‌گرا شدن شخصیت در کتاب‌های کامیک جسورانه نیست: «شجاعت یعنی مبارزه با حقوق هم‌جنس‌گرایان در ایران»

«دین کین» بازیگر سابق نقش سوپرمن می‌گوید دو‌جنس‌گرا شدن این شخصیت در کتاب‌های کامیک دی‌سی نشانه «جسارت یا شجاعت» نیست. این بازیگر ۵۵ ساله که در دهه ۱۹۹۰ نقش سوپرمن را بازی کرده، در مصاحبه با برنامه «فاکس اند فرندز» شبکه فاکس نیوز از نوع مسائلی که در کتاب‌های کامیک جدید دی‌سی طرح شده‌اند انتقاد کرده است.

کین در ابتدا می‌گوید: «برای من دشوار است که پیگیر همه انواع مختلف سوپرمن‌ها و دنیاها و ماجراجویی‌های او در کتاب‌های کامیک باشم. می‌گویند یک مسیر تازه و جسورانه است، اما من می‌گویم یک جنبش قافله‌وار است.»

کین ادامه می‌دهد: «شخصیت رابین به‌تازگی دوجنس‌گرا معرفی شده – چه کسی از این بابت شگفت‌زده شده؟ کاپیتان آمریکای جدید هم‌جنس‌گراست. دختر من در «سوپرگرل»، جایی که نقش پدرش را بازی کردم، هم‌جنس‌گرا است. بنابراین فکر نمی‌کنم اقدامی جسورانه یا شجاعانه یا مسیری تازه و باورنکردنی باشد. اگر ۲۰ سال قبل این کار را می‌کردند، شاید جسورانه یا شجاعانه می‌شد.»

کین از سال ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۷ در سریال «لوییس و کلارک: ماجراجویی‌های جدید سوپرمن» (Lois & Clark: The New Adventures of Superman) نقش سوپرمن را بازی کرده و در چند قسمت از سریال «سوپرگرل» (Supergirl) شبکه CW ظاهر شده است.

کین پای ایران را میان می‌کشد: «عمل شجاعانه مبارزه برای حقوق افراد هم‌جنس‌گرا در ایران است جایی که آن‌ها خودشان را به خاطر هم‌جنس‌گرا بودن از بالای ساختمان‌ها پایین پرتاب می‌کنند. می‌گویند این شخصیت برای تغییرات اقلیمی و اخراج پناه‌جویان مبارزه می‌کند و با یک هکتیویست قرار می‌گذارد – صرف نظر از هر معنایی که هکتیویست بودن دارد.»

سوپرمن جدید دی‌سی پسری ۱۷ ساله به نام «جاناتان کنت» فرزند «کلارک کنت» و «لوییس لین» است که اولین بار در تاریخ ۹ نوامبر در کامیک «سوپرمن: فرزند کال-ال» (Superman: Son of Kal-El) دیده خواهد شد. در شماره‌های قبلی این کامیک جان با آتش‌سوزی‌های ناشی از گرمایش زمین مبارزه کرده، مانع از تیراندازی در یک مدرسه شده و به اخراج پناه‌جویان معترض شده است.

دین می‌پرسد: «چرا علیه بی‌عدالتی‌هایی مبارزه نمی‌کند که باعث ایجاد پناه‌جویانی شده که از آن‌ها دفاع می‌کند؟ این عمل شجاعانه است، چنین کتابی را حاضرم بخوانم. یا مبارزه برای حق تحصیل، کار و زندگی زنان و پسرانی که تحت حکومت اعضای غیور و ریش و پشم‌دار طالبان مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرند – این عمل شجاعانه است. در این دنیا نیروهای شیطانی واقعی وجود دارد، فساد واقعی و زیاده‌خواهی دولت، مسائل زیادی برای مبارزه وجود دارد. قاچاق انسان – بردگی واقعی در جریان است… عالی خواهد شد اگر به چنین مشکلاتی بپردازند.»

21 مهر 1400 18:24

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

koorosh_salarian پروفایل 24 مهر 1400
پاسخ به دیدگاه

ببین از یه بیماری چی ساختن. فقط برا کم کردن جمعیت

نمایش دیدگاه
MAM1989 پروفایل 23 مهر 1400
پاسخ به دیدگاه

چقدر جامعه‌مون مریضه 🤦🏻‍♂️

نمایش دیدگاه
Reza-D پروفایل 22 مهر 1400
پاسخ به دیدگاه

فقط سوپرمنِ ….. کم داشتیم 😐

نمایش دیدگاه
icetiger پروفایل 22 مهر 1400
پاسخ به دیدگاه

غلط کردی مرتیکه کل فیلم ها و سریال و گیم هارو به کند کشیدید الان میگید چرا ایران قاطی کثافت کاری تون نیست خفه بمیر بابا

نمایش دیدگاه
RFAkbariɌ پروفایل 21 مهر 1400
پاسخ به دیدگاه

سُس نگو مومن

نمایش دیدگاه
Game Over پروفایل 21 مهر 1400
پاسخ به دیدگاه

میبینم روزی رو که برای حقوق پدوفیل ها یقه پاره میکنن و پرچمشو میگیرن دستشون با افتخار رژه میرن و به منتقد هاشون میگن پدوفیلوفوب

نمایش دیدگاه
Omeedrez پروفایل 21 مهر 1400
پاسخ به دیدگاه

زنده باد.

نمایش دیدگاه
CaptainLeviiyi پروفایل 22 مهر 1400
پاسخ به دیدگاه

خخخخخخ

نمایش دیدگاه
amirhossein_gh1 پروفایل 21 مهر 1400
پاسخ به دیدگاه

تموم شد ؟!
.
.
.
اصن تاثیرگذار نبود ، برو بچه اینورا پیدات نشه

نمایش دیدگاه
omid_chek پروفایل 21 مهر 1400
پاسخ به دیدگاه

شماها اول کشور خودتون رو مدینه فاضله ( حالا معنیش از نظر خودتون هر چی که هست) بکنید بهدا بیاید سراغ ما

نمایش دیدگاه
airop666 پروفایل 21 مهر 1400
پاسخ به دیدگاه

بیا پایین سرمون درد گرفت

نمایش دیدگاه