میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - دیزنی به دنبال جایگزین «هیو جکمن» برای نقش «وولورین» در «دنیای سینمایی مارول»

نام «هیو جکمن» با شخصیت «وولورین» در چندگانه‌ی «اکس-من» (X-Men) گره خورده، اما این بازیگر استرالیایی پس از فیلم «لوگان» (Logan) در سال ۲۰۱۷ برای همیشه با این نقش وداع کرد. به گفته‌ی «لورن شولر دانر» تهیه‌کننده‌ی چندگانه، حتی اضافه شدن این شخصیت به «دنیای سینمایی مارول» هم برای بازگرداندن جکمن به فیلم کافی نیست و دیزنی چاره‌ای جز جانشین ساختن او با بازیگری جوانتر ندارد.

دانر در مجمع منتقدین تلویزیونی در این باره می‌گوید: «هیو تنها برای دستیابی به فیزیک شخصیت، به سختی تلاش کرد، هر روز صبح ساعت چهار از خواب بیدار می‌شد و به سبب وضعیت طبیعی‌اش هر دو ساعت یکبار غذاهای پروتئینی مصرف می‌کرد، او را در کودکی کرم صدا می‌زده‌اند. وقتی به سن معینی برسید بدن دیگر با خواسته‌ی شما همراهی نمی‌کند. فکر می‌کنم اینکه جکمن بگوید «من در چنین مقطعی به سر می‌برم و دیگر از عهده‌اش برنمی‌آیم» منطقی باشد. اما این بدان معنا نیست که او نمی‌تواند در نقش وولورینی سالخورده‌تر بازگردد. هیچکس نمی‌داند در آینده چه پیش خواهد آمد.»

با توجه به اینکه زمان دقیق ورود شخصیت‌های «اکس-من» به «دنیای سینمایی مارول» مشخص نیست و «کوین فایگی» قصد دارد در حال حاضر بر روی شخصیت‌هایی تمرکز کند که به صورت کامل در اختیار استودیوی مارول است، به نظر می‌رسد که در مورد شخصیت جدید وولورین هنوز تصمیمی قطعی اتخاذ نشده. دانر در مورد جستجو برای وولورین جدید می‌گوید: «راستش نمی‌دانم کوین [فایگی] چه ایده‌هایی در سر دارد. حتی نمی‌دانم که اصلاً ایده‌ای دارد یا نه. به نظر من کوین هنوز می‌خواهد با شخصیت‌های پرشمار فعلی سر و کار داشته باشد و بر روی آن‌ها تمرکز کند.»

اگر بگوییم نام جکمن با نقش «وولورین» و در دهه‌ی ۲۰۰۰ با فیلم‌های «اکس-من» بر سر زبان‌ها افتاد، به او کم‌لطفی کرده‌ایم. فیلم‌های ابرقهرمانی دو دهه قبل وضعیت به کلی متفاوتی داشتند و بازیگران این ژانر را ستارگان جوان تشکیل می‌دادند. با موفقیت آثار ابرقهرمانی، نه تنها شاهد ورود اسامی بزرگتر بودیم، بلکه حتی حضور بازیگران جوان در این گونه فیلم‌ها سکوی پرتابی شد برای پروژه‌های مهم‌تر.

16 بهمن 1397 15:31

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

MT72 پروفایل 22 بهمن 1397
پاسخ به دیدگاه

پسر کلینت ایستوود، اسکات ایستوود بهش میاد این نقش رو بازی کنه، هرچند ما سال های سالِ با مرد وولورین را دیدیم

نمایش دیدگاه
farhunt پروفایل 16 بهمن 1397
پاسخ به دیدگاه

شاید جیک جیلنهال بتونه کارشو ادامه بده برای لوگان تا 12 سال جای بازنشتگی داره بازیگر جوون درشت با قیافه مردونه خشن لازمه برای این نقش ولی معلوم نیست وولورین توی دیزنی چجوری از اب در بیاد

نمایش دیدگاه
serterazi پروفایل 16 بهمن 1397
پاسخ به دیدگاه

ما که هیو جکمن را با «رودخانه برفی» شناختیم. اون موقع ولورین کجا بود؟

نمایش دیدگاه
Radiohead.7 پروفایل 16 بهمن 1397
پاسخ به دیدگاه

با درجه سنی pg-13 !!!قطعا دیزنی خواهد ر.ی.د به مردان ایکس

نمایش دیدگاه
hamed23.101 پروفایل 16 بهمن 1397
پاسخ به دیدگاه

X-Men تا حالا با درجه سنی R اکران نشده همشون PG-13 بودن. فقط Logan و Deadpool با درجه سنی R اکران شدن.

نمایش دیدگاه