میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - حضور تام کروز و کارگردان دزدان دریایی کارائیب در پروژه "Methuselah"

 

تام کروز که این روزها با “جک ریچر: هرگز به عقب نگاه نکن” به پرده سینما بازگشته است، به زودی به عنوان ستاره جدیدترین پروژه تاریخی، اکشن استودیوی برادران وارنر با عنوان “Methuselah” جلوی دوربین می‌رود.

دیوید هیمن تهیه‌کننده فیلم‌های مطرحی همچون “جاذبه” و “هری پاتر و زندانی آزکابان”، با یواکیم رونینگ سازنده “دزدان دریایی کاراییب: انتقام سالازار” برای کارگردانی این پروژه پرهزینه قرارداد بسته است.

عنوان این پروژه سینمایی به نام یکی از شخصیت‌های کتاب عهد عتیق اشاره دارد که همزمان با توفان نوح در سن 969 سالگی از دنیا می‌رود. متوشالح جد بزرگ حضرت نوح بوده است. برادران وارنر و هیمن از مدت‌ها پیش، تلاش داشتند شرایط ساخت «متوشالح» را فراهم کنند و کروز هم مدتی است به دعوت تهیه‌کننده نامزد اسکار پاسخ مثبت داده است.

با این حال، انتشار خبر قطعی شدن حضور رونینگ که به‌تازگی از ساخت سری جدید “دزدان دریایی کاراییب” فارغ شده، تولید این پروژه را وارد مرحله تازه‌ای کرده است. زک دین نویسنده “لیست سیاه” با بازنویسی سناریوی “متوشالح” موفق شد علاقه وارنرها و صد البته کارگردان نروژی را به سرمایه‌گذاری بر روی این پروژه جلب کند.

تاریخ قطعی اکران این فیلم حماسی تاریخی هنوز مشخص نشده و از گروه بازیگران اصلی پروژه، فعلا حضور کروز قطعی شده است. (تماشای آنلاین فیلم‌های خارجی)

11 آبان 1395 17:30

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.