میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - «تنها در خانه» با همکاری «رایان رینولدز» بازسازی می‌شود

فاکس برای بازسازی «تنها در خانه» (Home Alone)، یکی از پرفروش‌ترین کمدی‌های تاریخ خود راهی پیدا کرد. به نظر می‌رسد که این فیلم ترکیبی باشد از فیلمنامه آن فیلم خانوادگی نوشته «جان هیوز» با درجه سنی بزرگسال و شوخی‌های گستاخانه مخصوص ستاره «ددپول». «رایان رینولدز» در مقام تهیه‌کننده در این پروژه که در فاکس در حال توسعه است و «Stoned Alone» نام گرفته مشارکت خواهد کرد و «آگوستین فریتزل» کارگردانی آن را برعهده می‌گیرد. «کوین باروس» و «مت میدر» فیلمنامه این فیلم را براساس ایده «مت رایلی» یکی از مسؤلین فاکس به نگارش درآورده‌اند.

«Stoned Alone» زندگی جوان بیست و چندساله‌ای را روایت می‌کند که به کشت ماریجوانا روی آورده و وقتی از پروازی به مقصد پیست اسکی برای گذران تعطیلات جا می‌ماند، می‌خواهد ناکامی‌اش را با استعمال ماریجوانا جبران می‌کند. پارانویا به سراغش می‌آید و دیری نمی‌گذرد که خیال می‌کند کسی می‌خواهد دزدکی وارد خانه‌اش شود. کاشف به عمل می‌آید که دزدها واقعاً به خانه‌اش وارد شده‌اند. او که نشئه شده و گرفتار پارانویا، سعی می‌کند در همان حال دزدها را از خانه بیرون بیندازد و از خود دفاع کند.

فریتزل در عرصه کمدی تازه‌کار است. این فیلمساز زن اخیراً فیلم «هرگز به عقب بازنگشتن» را کارگردانی کرده، فیلمی که در جشنواره ساندنس به نمایش درآمد و توسط A24 خریداری شد.

فیلم «تنها در خانه» به کارگردانی «کریس کلومبوس» که در تعطیلات سال ۱۹۹۰ عرضه شد با بودجه ۲ میلیون دلاری به تولید رسید. این فیلم در سراسر دنیا ۴۷۶ میلیون دلار فروخت، دو دنباله دیگر از آن ساخته شد و «مکالی کالکین» را به یک ستاره بدل کرد.

 

4 مرداد 1397 16:43

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

ZOOM_2001 پروفایل 7 مرداد 1397
پاسخ به دیدگاه

سینما دیگه شورشو در آوردی کاربرای وی آی پی هر چرت و پرتی که بنویسن درجا تایید میشه ولی کاربرای معمولی اگه کریستوفر نولان هم باشن بازم کامنتاش یکی از ده تا تایید میشه چه برسه به ما.خیلی جالبه.

نمایش دیدگاه
X پروفایل 7 مرداد 1397
پاسخ به دیدگاه

سلام. عذرخواهی میکنیم از شما اگر همچین موردی رخ داده. بررسی دقیق تری رو شروع کردیم و در حال اعمال هستیم.

نمایش دیدگاه
ZOOM_2001 پروفایل 26 مرداد 1397
پاسخ به دیدگاه

ممنون

نمایش دیدگاه
mehx95 پروفایل 5 مرداد 1397
پاسخ به دیدگاه

یعنی هالیوود عزیز تصمیم گرفته کلا ب*** به خاطراتمون. اگر واقعا دیگه ایده هاتون تموم شده یه فراخوان بدید تا فیلمنامه براتون بفرستن چرا دارید چیزایی رو بازسازی میکنین که پروندشون با موفقیت بسته شده………. میدونم پول لازم دارید اما با فیلم های جدید هم میشه پول دراورد

نمایش دیدگاه
esmaaiel پروفایل 5 مرداد 1397
پاسخ به دیدگاه

توروخدا ننننننننننننه !!!!!!

نمایش دیدگاه
گرشاسب پروفایل 4 مرداد 1397
پاسخ به دیدگاه

احتمالا اسم اینو تو فارسی میذارن “نئشه در خانه”!

نمایش دیدگاه