میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - انتشار تصویر پشت صحنه جدیدی از فیلم Red Notice توسط «گل گدوت»

انتشار تصویر پشت صحنه جدیدی از فیلم Red Notice توسط «گل گدوت»

«رایان رینولدز» هفته گذشته با پیام‌های تبریک تولد بسیاری از طرف سلبیریتی‌هایی از جمله «هیو جکمن» روبرو شد. «سث روگن» نیز ستاره‌ی «ددپول» (Deadpool) را «مرد سفیدپوست خوش‌تیپ معمولی» خواند. اما «گل گدوت» ستاره‌ی فیلم «زن شگفت‌انگیز» (Wonder Woman) پیامی هیجا‌ن‌انگیزتر از سایرین ارسال کرد. او به همراه رینولدز و «دووین جانسون» در آتلانتا در حال فیلمبرداری فیلم اکشن «وضعیت قرمز» (دانلود فیلم Red Notice با لینک مستقیم) است و تصویری از بازیگران اصلی در کنار «راسن مارشال تربر» منتشر کرده است. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

گدوت می‌نویسد: «این تصویر در حالی گرفته شد که «راسن تربر» در حال سخنرانی باشکوهی به مناسبت رینولدز بود و لحظاتی بعد آواز تولد را به زبان عبری خواندیم و جین و تکیلا نوشیدیم. راستش را بخواهید این‌گونه نبود… متأسفانه من امروز فیلمبرداری نداشتم اما فکر کردم که تولد رایان را تبریک بگویم! تولدت مبارک دوست من!» رینولد در پاسخ می‌نویسد: «می‌خواهم زبان عبری یاد بگیرم. و تکیلا.»

این اولین تصویری نیست که از کارگردان و بازیگران در پشت صحنه فیلم منتشر می‌شود. رینولدز پیش‌تر تصویر دیگری در حال گفتگو با کارگردان به اشتراک گذاشته بود. جانسون نیز فاش کرده است که برای «وضعیت قرمز» سخت‌ترین تدابیر بهداشتی هالیوود در نظر گرفته شده است.

تربر و جانسون در فیلم‌های «آسمان‌خراش» (Skyscraper) و «اطلاعات مرکزی» (Central Intelligence) با یکدیگر همکاری کرده‌اند. مارس گذشته، جانسون گفته بود که «وضعیت قرمز» پرخرج‌ترین پروژه‌ی نت‌فلیکس تا امروز است: «فیلم ما، «وضعیت قرمز» (در مورد بزرگ‌ترین سارق آثار هنری، یک مأمور اف‌بی‌آی و بزرگ‌ترین کلاه‌بردار دنیا) پرخرج‌ترین پروژه‌ی نت‌فلیکس تاکنون است. از اعتماد و تعهد آن‌ها قدردانی می‌کنم.»

انتظار می‌رود «وضعیت قرمز» در سال ۲۰۲۱ پخش شود.

 

5 آبان 1399 12:53

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.