سی نما - تریلر جدید The Old Guard: «شارلیز ترون» جاودانگی را شرح می‌دهد

تریلر جدید The Old Guard: «شارلیز ترون» جاودانگی را شرح می‌دهد

«شارلیز ترون» به لطف فیلم‌های «مکس دیوانه: جاده‌ی خشم» (دانلود فیلم Mad Max: Fury Road با لینک مستقیم) و «بلوند اتمی» (دانلود فیلم Atomic Blonde با لینک مستقیم) جایگاه خود را به عنوان یکی از جسورترین بازیگران زن فیلم‌های اکشن تثبیت کرد. او امیداور است که این موفقیت‌ها با «گارد کهن» (دانلود فیلم The Old Guard با لینک مستقیم) ادامه پیدا کند. تماشای انلاین فیلم خارجی.

نت‌فلیکس به تازگی تریلر جدیدی برای «گارد کهن» منتشر کرده که ترون را در نقش رهبر یک گروه از سربازان نامیرا نشان می‌دهد. این سربازان صدها سال است که خود را مخفی نگه داشته‌اند اما وقتی سرباز جدیدی به گروه می‌پیوندد شرایط تغییر می‌کند و باید با مردی پیکار کنند که می‌خواهد آنان را به دام بیندازد.

ترون در این فیلم در کنار «کیکی لین»، «مروان کنزاری»، «لوکا مارینلی»، «هری ملینگ»، «ون ورونیکا انگو»، «ماتیاس شونارتس» و «چیوتل اجیوفور» به ایفای نقش پرداخته و «جینا پرنس-بایتوود» به عنوان کارگردان پشت دوربین قرار گرفته است. «گارد کهن» برای پرنس-بایتوود پروژه‌ای است که مسیر فیلمسازی او را تغییر داده. این کارگردان پیش از این فیلم اکشن با درام‌‌های «عشق و بسکتبال» (دانلود فیلم Love & Basketball با لینک مستقیم) و «زندگی پنهان زنبورها» (دانلود فیلم The Secret Life of Bees با لینک مستقیم) شناخته می‌شد.

«گارد کهن» ۱۰ ژوئیه (۲۰ تیر ماه ۱۳۹۹) توسط نت‌فلیکس منتشر خواهد شد.

 

12 تیر 1399 20:48

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

hamed23.101 پروفایل 13 تیر 1399
پاسخ به دیدگاه

اوه پسر شارلیز ترون چقدر خفنه! مردسالاری از شدت شرمساری به درک واصل شد 🙂

نمایش دیدگاه