میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - انتقاد بندیکت کامبربچ از «مردانگی سمی»: مردان بهتر است دهانشان را ببندند و گوش‌هایشان را باز کنند

انتقاد بندیکت کامبربچ از «مردانگی سمی»: مردان بهتر است دهانشان را ببندند و گوش‌هایشان را باز کنند

 

کامبربچ می‌گوید: «باید رفتار مردان را اصلاح کنیم.»

 

«بندیکت کامبربچ» می‌گوید رفتار مردان را باید «اصلاح» کرد. ستاره «شرلوک» (Sherlock) و اخیراً «قدرت سگ» (The Power of Dog) «جین کمپیون» در مصاحبه با «اسکای نیوز» از «مردانگی سمی» گفته است، اصطلاحی که برای کلیشه‌های رفتاری مردان در اجتماع از جمله بروز ندادن احساسات به کار می‌برند.

کامبربچ می‌گوید: «باید رفتار مردان را اصلاح کنیم و بدانیم که باید کمی درپوش موتور را برداشت. به نظر من بهنگام‌تر از همیشه است… و در دنیایی که بی‌کفایتی و وضع موجود و پدرسالاری را زیر سؤال می‌برد و حمله می‌کند و سرانجام به آن می‌پردازد، حتی مهم‌تر است.»

این بازیگر ۴۵ ساله ادامه می‌دهد:‌ «جنبه طغیانش را [امروز] می‌بینید، این انکار، این موقعیت تدافعی کودکانه که «همه مردها بد نیستند» و از این حرف‌ها، اما نه، ما باید خفه شویم و گوش دهیم. دورانی را سپری می‌کنیم که بازماندگانش می‌توانند حرف بزنند و تریبونی دارند تا بگویند به اندازه کافی بدرفتاری‌ها دیده نمی‌شود، به اندازه کافی اشکالات دیده نمی‌شود.»

کامبربچ سپس پیشنهاد می‌کند: «جایی در انتهای مسیر، شاید نه همین حالا، بلکه جایی انتهای راه، باید کاری کنیم که سینما به خوبی انجام می‌دهد، یعنی بررسی دلایل رفتار سرکوبگرانه برای اصلاح مردان.»

کامبربچ که با «قدرت سگ» مدعی کسب اسکار بهترین بازیگر مرد نقش اول است، برای «ماندن در شخصیت» تصمیم گرفت در حین فیلمبرداری با هم-بازی‌اش «کریستن دانست» حرف نزد. او پیش‌تر در مصاحبه با «هالیوود ریپورتر» گفته بود که استعمال دخانیات باعث شده بود چند مرتبه دچار مسمومیت نیکوتین شود.

«قدرت سگ» ۱ دسامبر از نت‌فلیکس پخش خواهد شد.

3 آذر 1400 21:54

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

sirsband پروفایل 5 آذر 1400
پاسخ به دیدگاه

این ابله چی میگه؟ اینشون گمونم تو همون دوران شرلوک هولمز موندن! بنده خدا ما تو دنیایی زندگی می‌کنیم که بیشترین میزان ترک تحصیل برای مردان هست، بیشترین خودکشی منجربه فوت، بیشترین حوادث کار برای مردان هست. قوانین دایورسیتی و ضریب نمره پاش به محیط‌های دانشگاهی هم کشیده شده! مردها توان ادامه تحصیل رو‌ ندارن و در تحصیلات تکمیلی شکاف مرد و زن بشدت مشهوده! بیشتر کارتن خوابها مرد هستن اما تعداد گرم‌خانه‌ها برای زنان ده برابر مردان هست. برای یک جرم یکسان، مردان جریمه/حبس بیشتری رو متحمل می‌شن! آمار مردان و پسران کشته شده در یک حادثه هیچ موقع مهم نبوده! از کدوم مردانگی سمی حرف می‌زنی احمق! تو همین جوامع پیشرفته ده‌ها قانون به ضرر مردان تصویب شده و میشه! عدم توجه به مردان و مشکلاتشون به حدی زیادی که بنویسم هزار خط میشه. متاسفانه این لابی‌های فمنیستی و چپ‌گرا کاری با رسانه کردن که هر نادونی واس خودش افتخار میدونه برای این لابی‌ها دم تکون بده و علیه جنسیت خودش انقدر با نفرت صحبت کنه! بی‌عقلی و درماندگی تا چه حد آخه… حالا دو سال دیگه که یه تهمت تجاوز بهت زدن و کنسلت کردن و آثارت از زمین و زمان محو کردن میفهمی که جنبش جنسیت محور و سیاسی‌کاری مثل فمنیسم ارزش کاسه‌لیسی نداره.

نمایش دیدگاه
Ayatay پروفایل 5 آذر 1400
پاسخ به دیدگاه

بندیکت حرفو انداخته زمین و صاحباش دارن برمیدارن=))

نمایش دیدگاه
Reza-D پروفایل 5 آذر 1400
پاسخ به دیدگاه

یکی از خنده‌دارترین استدلال‌هایی که تا حالا شنیدم همین جمله‌ی «حرف رو بندازی زمین صاحبش برمیداره» هست
معنای این جمله اینه که من هر توهین و تهمتی دلم خواست به یک گروه یا یک سری افراد بگم و هیچکس هم نباید جواب بده یا استدلالی در رد حرف من بیاره
چرا؟ چون مصداق جمله‎ی بالا میشه که حرفو انداختیم زمین صاحبش برداشت!!
کاربرد این جمله صرفاً بستن دهان منتقدینه

نمایش دیدگاه
maedetz پروفایل 4 آذر 1400
پاسخ به دیدگاه

حالا بندیکت جان نیاز نبود انقدر خشن بیان کنی. همه ی آدما یه جایی باید دهنشون رو ببندن واقعا. زن و مرد نداره
خداروشکر این روزا توی دنیا برابری به نسبت برقراره و انقدر اوضاع خیط نیست که کسی نیاز به خفه شدن داشته باشه تا صدای شخص دیگه ای به گوش برسه.

نمایش دیدگاه
morirish پروفایل 4 آذر 1400
پاسخ به دیدگاه

واقعا کاش تو دهنت رو ببندی.

نمایش دیدگاه
soroush007 پروفایل 4 آذر 1400
پاسخ به دیدگاه

یک کلمه هم از مادر عروس. بلواقع مادر عروس.

نمایش دیدگاه