میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - برترین فیلم‌های هفته در ۳۰نما – ۱۳۹۹/۱۲/۱

فیلم «شکارچی هیولا» به کارگردانی «پل دابلیو.اس. اندرسون» و بازی همسرش «میلا یووویچ» با انتشار از طریق پلتفرم‌های دیجیتال با کیفیت وب‌-‌دی‌ال (WEB-DL) در دسترس قرار گرفت. این اقتباس سینمایی از بازی ویدیویی «شکارچی هیولا» در بازارهای آمریکا فروش قابل توجهی نداشته و در بازار چین هم دچار حواشی عجیبی شده. از سوی دیگر فیلم از «راتن تومیتوز» امتیاز ۴۷ درصد دریافت کرده، بنابراین انتظار نمی‌رود که اندرسون و استودیوی تمایلی به تولید دنباله‌ای برای این فیلم ۷۰ میلیون دلاری تمایلی داشته باشند.

«چیزهای کوچک» با بازی «دنزل واشینگتن»، «رامی مالک» و «جرد لتو» با یک پله سقوط پس از دو هفته به رده‌ی دوم آمده و انیمیشن «کرودها: عصر جدید» رده‌ی سوم را به خود اختصاص داده است. «یک دور دیگر» با بازی «مدس میکلسن» این هفته سوم است و درام «سرزمین خانه‌به‌دوشان» به کارگردانی «کلوئی ژائو» و بازی «فرانسیس مک‌دورمند» پس از انتشار از پلتفرم‌های دیجیتال به رتبه‌ی پنجم رسیده است.

انیمیشن «روح» پیکسار و دیزنی به کارگردانی «پیتر داکتر» جایگاه ششم را تصاحب کرده و «مالکم و ماری» با بازی «زندیا» و «جان دیوید واشینگتن» و کارگردانی «سم لوینسون» به رده‌ی هفتم رسیده است. «یهودا و مسیح سیاه» با بازی «دنیل کالویا» و «لاکیث استنفیلد» که داستانی در مورد زندگی «فرد همپتون» رهبر حزب «پلنگ سیاه» در دهه‌ی ۱۹۶۰ روایت می‌کند، و نامزدی گلدن گلوب را برای کالویا به ارمغان آورده، این هفته به رتبه‌ی هشتم رسیده است.

فیلم‌های «زن جوان آینده‌دار» با بازی «کری مالیگان»‌ و فیلم «چهره دیگری» نیز به ترتیب رده‌های نهم و دهم را از آن خود کرده‌اند.

۱۰ فیلم برتر هفته در ۳۰نما:

 

۱. شکارچی هیولا (Monster Hunter 2020)

۲. چیزهای کوچک (The Little Things 2021)

۳. کرودها: عصر جدید (The Croods: A New Age 2020)

۴. یک دور دیگر (Another Round 2020)

۵. سرزمین خانه‌به‌دوشان (Nomadland 2020)

۶. روح (Soul 2020)

۷. مالکم و ماری (Malcolm & Marie 2021)

۸. یهودا و مسیح سیاه (Judas and the Black Messiah 2020)

۹. زن جوان آینده‌دار (Promising Young Woman 2020)

۱۰. چهره دیگری (The Face of Another 1966)

2 اسفند 1399 21:02

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.