میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - اولین تریلر Paranormal Activity: Next of Kin: هفتمین قسمت چندگانه به زودی در پارامونت+

چندگانه «فعالیت فراطبیعی» (Paranormal Activity) پس از شش سال با قسمت هفتم که «فعالیت فراطبیعی: نزدیک‌ترین خویشاوند» (Paranormal Activity: Next of Kin) نام گرفته بازمی‌گردد. پیش‌تر گزارش شده بود که این قسمت در سالن‌های سینما به نمایش درنمی‌آید و به صورت انحصاری از پارامونت+ منتشر خواهد شد.

«کریستفر لاندن» نویسنده ریبوت «فعالیت فراطبیعی» سال گذشته گفته بود که برای معرفی کارگردان دنباله «به‌شدت هیجان‌زده» است: «نمی‌توانم چیزی در موردش بگویم برای اینکه اجازه ندارم. او عالی است! فکر می‌کنم مردم از مسیری که انتخاب شده غافلگیر خواهند شد.»

«ویلیام یوبانک» که فیلم «زیر آب» (Underwater) با بازی «کریستن استوارت» را ساخته، کارگردان قسمت هفتم است. پارامونت بار دیگر با «جیسون بلوم» مدیر استودیوی بلوم‌هاوس همکاری کرده تا فیلم کم‌هزینه دیگری با فرومول قبلی بسازد. اولین قسمت از «فعالیت فراطبیعی» در سال ۲۰۰۹ به یک پدیده تبدیل شد و بیش از ۱۹۳ میلیون دلار در بازارهای جهانی فروخت درحالی که با بودجه باورنکردنی ۱۵ هزار دلاری تولید شده بود.

«امیلی بیدر»، «رولند باک سوم»، «دن لیپرت»، «جیل آندره»، «کایلی زایون»، و «هنری آیرس-براون» از جمله بازیگران «فعالیت فراطبیعی» هفتم خواهند بود.

«فعالیت فراطبیعی: نزدیک‌ترین خویشاوند» ۲۹ اکتبر از پارامونت+ پخش خواهد شد.

 

27 شهریور 1400 16:20

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.