میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

سی نما - اولین تریلر Lisey’s Story: «جولین مور» مقابل دوربین «پابلو لارایین»

اولین تریلر Lisey’s Story: «جولین مور» مقابل دوربین «پابلو لارایین»

دو اپیزود اول سریال «ماجرای لیزی» کمتر از یک ماه آینده از اپل تی‌وی+ پخش خواهد شد.

 

اپل از اولین تریلر رسمی سریال «ماجرای لیزی» (Lisey’s Story) به کارگردانی «پابلو لارایین» و نویسندگی «استیون کینگ» رونمایی کرد. این مینی‌سریال هشت اپیزودی توسط «پابلو لارایین» کارگردان «جکی» (Jackie) کارگردانی شده و «استیون کینگ» تمامی فیلمنامه‌ها را به نگارش درآورده است.

در خلاصه داستان «ماجرای لیزی» آمده است: ««ماجرای لیزی» تریلری عمیقاً شخصی و محزون است که سرگذشت «لیزی لاندن» با بازی «جولین مور» را دو سال پس از مرگ همسرش که رمان‌نویس شناخته‌شده‌ای به نام «اسکات لاندن» با بازی «کلایو اوون» است دنبال می‌کند. مجموعه‌ای از رویدادهای ناگوار سبب شده که لیزی خاطرات اسکات را به یاد آورد. «جون آلن»، «جنیفر جیسون لی»، «دین دی‌هان»، «ران سیفاس جونز» و «سونگ کانگ» دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود.»

کینگ پیش‌تر در مصاحبه با «واشینگتن پست» توضیح داده بود لارایین که سابقه‌ی کارگردانی «جکی» (Jackie) و «نرودا» (Neruda) را دارد، انتخابی درست برای این پروژه است: «او ایده‌های بسیار زیادی مطرح کرده که از خط داستان اصلی منحرف نمی‌شوند اما از لحاظ بصری چیزهای زیبایی هستند، و انرژی زیادی در آن دخیل است. مثل این است که ادراک عمق بیشتری به وجود آید و من یک چشم و او چشم دیگر باشد.»

کینگ اضافه می‌کند: «اگر می‌خواهید در این کار موفق باشید، باید افرادی بااستعداد را بیاورید و سپس بگویید: «بسیار خوب، من عقب می‌ایستم. دخالتی در کار شما نمی‌کنم. بروید کاری را انجام دهید که در آن مهارت دارید.»

دو اپیزود اول سریال «ماجرای لیزی» جمعه ۴ ژوئن از اپل تی‌وی‌+ پخش خواهد شد و قسمت‌های بعدی به صورت هفتگی روی ایر می‌روند.

 

 

21 اردیبهشت 1400 19:22

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.