سی نما - «الیویا وایلد» و «جیسون سودیکیس» پس از ۷ سال از هم جدا شدند

«الیویا وایلد» و «جیسون سودیکیس» پس از ۷ سال از هم جدا شدند

«الیویا وایلد» و «جیسون سودیکیس» به نامزدی هفت ساله خود پایان دادند.

 

«الیویا وایلد» و «جیسون سودیکیس» پس از یک دوره‌ی نامزدی طولانی و حتی تشکیل خانواده اعلام کردند که از یکدیگر جدا شده‌اند. «پیپل» می‌نویسد این بازیگران از ابتدای سال جاری میلادی با توافق یکدیگر به رابطه‌ی خود پایان داده‌اند، در حالی که دارای دو فرزند بودند. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

سودیکیس و وایلد اولین بار در سال ۲۰۱۱ با یکدیگر قرار گذاشتند و سال بعد نامزد شدند. آن‌ها آخرین بار سپتامبر گذشته در ساحل مالیبو با یکدیگر دیده شده بودند. در آن سفر به نظر نمی‌رسید که آن‌ها فرزندان شش و چهار ساله‌شان را به همراه داشته باشند. نمایندگان این دو تاکنون واکنشی به گزارش «پیپل» نشان نداده‌اند.

سودیکیس سال ۲۰۱۷ در مصاحبه با «استیون کولبر» گفته بود: «من در یکی از ضیافت‌های شوی «اس‌ان‌ال» با او آشنا شدم. آن شب با هم دوست شدیم.» وایلد نیز در سال ۲۰۱۳ در مصاحبه با «الور» گفته بود که وقتی اولین بار سودیکیس را دیده به نظرش «بسیار جذاب» رسیده، اما او «حتی شماره مرا نگرفت.»

وایلد گفته بود: «در طول شش ماه بعد ما یکدیگر را ملاقات می‌کردیم. [یک شب]، یکی از بهترین دوستانم به سمت او رفت و گفت:‌ «این شماره الیویا است. از آن استفاده کن.» این آغاز رابطه‌ی ما بود.»

وایلد سال گذشته در مصاحبه با «پیپل» گفته بود که همکاری با سودیکیس در «بوک‌اسمارت» (دانلود فیلم Booksmart با لینک مستقیم) «عالی» بوده است: «او یکی از بهترین بداهه‌پردازان دنیاست بنابراین می‌دانستم که می‌توانم انتخابش کنم. مثل این است که یک فرفره را می‌چرخاند و اجازه می‌دهد همین‌طور بچرخد.»

سودیکیس اخیراً در سریال کمدی «تد لسو» (دانلود سریال Ted Lasso با لینک مستقیم) اپل دیده شده، و وایلد در هفته‌های اخیر با «هری استایلز»، «فلورنس پیو»، «کریس پاین» و «جما چان» مشغول فیلمبرداری «نگران نباش عزیزم» (دانلود فیلم Don’t Worry Darling با لینک مستقیم) بوده است.

24 آبان 1399 15:32

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.