میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

به‌روزرسانی سرورهای پخش آنلاین سریال (۱۴۰۰/۰۴/۰۶)

سلام به همراهان همیشگی ۳۰نما

 

به منظور ارتقا سطح کیفی سرویس پخش آنلاین از ساعت ۱۶:۳۰ در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ سرویس پخش آنلاین سریال ها حداکثر تا ۲۴ ساعت با مشکل مواجه خواهد بود. برای جبران این وقفه بعد از اتمام کامل بهینه‌سازی و به‌روز رسانی ها به اشتراک تمامی کاربران محترم ۳۰نما (مشترکین طلایی و قرمز) اضافه خواهد شد.

 

با تشکر از صبوری شما

مدیریت ۳۰نما

——————————–

به روز رسانی ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ ساعت ۰۴:۵۴: مرحله ی اول تغییرات به پایان رسید و سرویس ها مثل قبل دوباره در دسترس قرار گرفت (اطلاعات تکمیلی به زودی منتشر خواهد شد).

——————————–

به روز رسانی ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ ساعت ۲۲:۴۱: به اشتراک تمامی کاربران طلایی و قرمز یک روز اضافه شد، بعد از اتمام کامل مراحل ارتقا و به روز رسانی زیرساخت ها اطلاع رسانی درباره تغییرات ایجاد شده خواهد شد.

——————————–

به روز رسانی ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ ساعت ۰۳:۴۰: انتقال ترافیک شبکه ی پخش آنلاین به زیرساخت جدید با موفقیت انجام شد. در چند روز آینده پخش آنلاین عناوین جدید (فیلم ها) و قسمت های سریال عقب مانده بارگزاری خواهند شد و به زودی کیفیت پخش آنلاین های جدید افزایش داده خواهند شد (در مورد این موضوع نیز در همین پست اطلاع رسانی خواهیم کرد). انکود جدید کیفیت صدا و تصویر بهتری خواهد داشت و با تغییرات انجام شده به درخواست کاربران عناوین بیشتری با سرعت بیشتری به بخش پخش آنلاین اضافه خواهد شد.

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

kiarashjk پروفایل 7 تیر 1400 07:11
پاسخ به دیدگاه

خیلی عالی

نمایش دیدگاه