میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

اطلاعیه در مورد مشکل دانلود

سلام به همراهان همیشگی ۳۰نما

 

به روز رسانی ۲۰ آذر ۹۹ ساعت ۰۲:۰۰: بعد از چند روز سخت بالاخره تمام سرویس ها مثل قبل دوباره در دسترس قرار گرفتند و برای مشکلات جدیدی هم که به وجود آمده هم راهکار ارایه شد. مشکل اول فیلتر شدن سایت بود، کاربرانی که علاقه مند هستند میتونن با خرید دسترسی اختصاصی بدون محدودیت های معمول از سایت استفاده کنند، مشکل بعدی که یکی از سرور های فیلم داشت در حال حاضر کامل رفع شده (تمام اطلاعات به سرور جدید منتقل شدند) و تمام فایل ها در دسترس هستند مثل قبل و مورد اخر هم حمله ای DDOS ی بود که امروز به سایت شد (باعث کندی سایت شده بود) در حال حاضر به صورت کامل رفع شد.

با تشکر از صبوری همه ی شما عزیزان برای جبران این چند روز به اشتراک همه شما ۱۰ روز اضافه کردیم

مدیریت ۳۰نما

——————————–

به روز رسانی ۱۶ آذر ۹۹ ساعت ۱۹:۱۵: بعد از نظرسنجی های انجام شده در شبکه های اجتماعی (تلگرام، توییتر و اینستاگرام) و بر اساس اکثریت ارا و ایجاد تغییرات لازم در زیرساخت های سرویس ۳۰نما از این پس کاربرانی که حداقل ۳۰ روز اشتراک طلایی و یا قرمز داشته باشند میتوانند با پرداخت مبلغی به صورت سالانه دسترسی اختصاصی و بدون محدودیت داشته باشند. اطلاعات تکمیلی در مورد این موضوع در اخبار سایت در دسترس میباشد.

برای رفع کامل مشکل مربوط به فیلم هایی که با The شروع میشوند نیز هنوز منتظر تحویل سرور جدید از طرف دیتاسنتر هستیم و به زودی در این باره نیز اطلاع رسانی خواهیم کرد.

——————————–

به روز رسانی ۱۴ آذر ۹۹ ساعت ۱۶:۰۳: از اونجایی که فیلم Tenet با کیفیت خوب منتشر شده از این پس فقط فیلم هایی که با The شروع میشوند تا حل کامل مشکل در دسترس نخواهند بود.

——————————–

به روز رسانی ۱۴ آذر ۹۹ ساعت ۱۳:۳۰: متاسفانه سرور جدید هنوز تحویل داده نشده ولی فیلم هایی که با حرف A شروع میشدند به سرور دیگری منتقل شدند و از این پس قابل دانلود خواهند بود. در حال حاضر فقط فیلم هایی که با حرف T شروع میشوند مشکل دارند که امیدوار هستیم به زودی این مورد نیز رفع شود.

——————————–

به روز رسانی ۱۳ آذر ۹۹ ساعت ۰۵:۰۵: سرور جدیدی برای فیلم هایی که با حرف A و T شروع میشوند سفارش داده شده و بعد از انتقال کامل دیتا از سرور مشکل دار در دسترس خواهد بود. با توجه به حجم اطلاعات و سخت افزار خاص سفارش داده شده مشکل دسترسی به این دسته از فیلم ها حداقل ۱۸ ساعت دیگر ادامه خواهد داشت. در نظر داشته باشید که در این روش ریسک از دست رفتن اطلاعات به دلیل به حداقل خواهد رسید که در حال حاضر مهم ترین اولیت تیم فنی هست.

——————————–

به روز رسانی ۱۲ آذر ۹۹ ساعت ۱۲:۴۷: مشکل مربوطه به سرور Storage مربوط به یکی از هارد ها میباشد که درخواست تعویض ان برای دیتاسنتر ارسال شد.

——————————–

به روز رسانی ۱۲ آذر ۹۹ ساعت ۰۸:۳۷: همزمان با مشکلات پیش اومده متاسفانه یکی از سرور های Storage دیروز با مشکل مواجه شده بود که بعد از یک سری از تغییرات مشکل رفع شد. متاسفانه سرور دوباره مشکل پیدا کرده و در حال بررسی دلیل مشکل هستیم.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۲۰:۵۲: اشتراک هیچ یک از کاربران ویژه تا اطلاع ثانوی منقضی نخواهد شد.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۱۹:۴۹: کاربران عزیز میتوانند برای دسترسی به سایت و دانلود از این پس به صورت موقت از وی پی ان و فیلتر شکن استفاده کنند (در نظر داشته باشید که در قوانین ذکر شده این کار خلاف قوانین میباشد، این قانون تا اطلاع ثانوی در نظر گرفته نخواهد شد).

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۱۹:۴۲: متاسفانه دقایقی بعد از معرفی آدرس جدید اون هم فیلتر شد. تا اطلاع ثانوی آدرس جدید اعلام نخواهیم کرد (!). در نظر داشته باشید که محدودیت دانلود با وی پی ان رو به صورت موقت حذف خواهیم کرد و میتوانید با وی پی ان نیز لینک های دانلود رو استفاده کنید.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۱۹:۲۹: تمام سرویس های اصلی (سایت و دانلود) دوباره با آدرس جدید در دسترس قرار گرفتند. در نظر داشته باشید که باید از سایت لینک جدید دانلود دریافت کنید (صفحات رو قبل از اقدام به دانلود رفرش کنید) و جایگزین لینک های قدیمی کنید.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۱۹:۱۲: متاسفانه دامنه دانلود، دامنه اصلی سایت و دامنه مربوط به سرویس کوتاه کننده دامنه فیلتر شدند. در حال تعویض دامنه ها هستیم.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۱۸:۴۸: مشکل مربوطه به Storage فیلم هایی که با حرف A و T شروع میشوند نیز رفع شد. در حال حاضر تمام سرویس ها مثل قبل در دسترس هستند.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۷:۰۰: متاسفانه مشکل سرور Storage به نظر پیچیده تر از ارزیابی اولیه انجام شده بوده و به همین دلیل برای رفع این مشکل زمان بیشتری نیاز خواهد بود.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۳:۳۰: مشکل درگاه به صورت موقت برطرف شد.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۳:۱۴: مشکل سرور Storage به نظر سخت افزاری میباشد و امیدوار هستیم که مشکلی برای Data ایجاد نشده باشه. در حال پیگیری برای تعویض Raid Controller هستیم.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۲:۵۳: همزمان با مشکلات پیش اومده متاسفانه یکی از سرور های Storage با مشکل مواجه شده و در حال پیگیری مشکل با دیتاسنتر هستیم. در حال حاضر فیلم هایی که با حرف A و T شروع میشوند در دسترس نیستند. باقی سرویس ها مثل قبل در دسترس کاربران میباشد.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۲:۳۷: متاسفانه به نظر سیستم پرداخت هم دچار مشکل شده که در حال بررسی و رفع مشکل هستیم.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۲:۳۲: تمام سرویس ها دوباره در دسترس قرار گرفتند. در نظر داشته باشید که باید از سایت لینک جدید دانلود دریافت کنید (صفحات رو قبل از اقدام به دانلود رفرش کنید) و جایگزین لینک های قدیمی کنید.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۰:۲۵: به منظور جلوگیری از سو استفاده از سیستم به صورت موقت لینک های دانلود فقط برای یک ای پی قابل استفاده خواهد بود (در صورتی که ای پی شما زمان دانلود تغییر کند نیاز به دریافت لینک جدید خواهد بود).

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۰:۲۰: متاسفانه مجدد آدرس جدید دانلود فیلتر شد، در حال بررسی موضوع هستیم.

——————————–

به روز رسانی ۱۰ آذر ۹۹ ساعت ۲۱:۲۰: دامنه اصلی سایت و دامنه دانلود به روز شد. در نظر داشته باشید که باید از سایت لینک جدید دانلود دریافت کنید (صفحات رو قبل از اقدام به دانلود رفرش کنید) و جایگزین لینک های قدیمی کنید.

——————————–

به روز رسانی ۱۰ آذر ۹۹ ساعت ۲۰:۳۰: متاسفانه دامنه دانلود، دامنه سایت و دامنه مربوطه به پلاگین آدرس یاب فیلتر شدند. در حال تعویض دامنه ها هستیم.

——————————–

به روز رسانی ۱۰ آذر ۹۹ ساعت ۰۱:۵۳: تمام سرویس ها دوباره در دسترس قرار گرفتند. در نظر داشته باشید که باید از سایت لینک جدید دانلود دریافت کنید (صفحات رو قبل از اقدام به دانلود رفرش کنید) و جایگزین لینک های قدیمی کنید.

——————————–

به روز رسانی ۱۰ آذر ۹۹ ساعت ۰۱:۳۰: به منظور جلوگیری از سو استفاده تمام سرویس های رایگان از جمله تریلر ها و پخش آنلاین رایگان و دسترسی رایگان به موسیقی متن ها به صورت موقت بسته شد.

——————————–

به روز رسانی ۱۰ آذر ۹۹ ساعت ۰۱:۰۰: متاسفانه مجدد آدرس جدید دانلود فیلتر شد، در حال بررسی موضوع هستیم.

——————————–

به روز رسانی ۷ آذر ۹۹: از ساعاتی پیش دامنه اصلی سایت ف.یل.تر و به دنبال آن دامنه مربوط به دانلود نیز فیلتر گردید. متاسفانه با تعویض دامنه دانلود از ir-cdn.xyz به ir-cdn.tld نیز مشکل برطرف نگردید و مجبور به ایجاد تغییرات بیشتری شدیم که این مورد چند ساعت باعث در دسترس نبودن قابلیت دانلود و پخش آنلاین شد.

در حال حاضر مشکل دانلود و پخش آنلاین رفع شده اند و بابت دلجویی از کاربران عزیز ۲۴ ساعت به اشتراک همه کاربران اضافه شده است.

 

با تشکر از صبوری شما

تیم مدیریت ۳۰نما

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

sahamdri پروفایل 4 دی 1399 23:40
پاسخ به دیدگاه

سلام و خسته نباشید
با اینترنت دانلود منیجر دانلود نمیشه فایل. مشکل از کجاست؟ چیکار باید کنم؟

نمایش دیدگاه
MEHRIAN پروفایل 5 دی 1399 00:48
پاسخ به دیدگاه

از طریق پشتیبانی آنلاین پیام بدین

نمایش دیدگاه
j.jackson78 پروفایل 16 آذر 1399 10:39
پاسخ به دیدگاه

سلام لطفا یک پست برای vpn های مناسب برای کامپیوتر و گوشی بزارید

نمایش دیدگاه
k2evil پروفایل 13 آذر 1399 15:57
پاسخ به دیدگاه

سلام و خسته نباشید
من یه مشکل دیگه هم با سایت تازگیا دارم اونم اینه که وقت و بی وقت انگار css سایت می‌پره و لود نمی‌شه و سایت بهم ریخته نمایش داده می‌شه و وقتی این اتفاق میوفته با تمام مرورگرها و فیلتر شکن‌های دیگه هم تست می‌کنم بازم همین مشکل هست و بعد از یه مدتی (بعضی وقتا کوتاه، بعضی وقتا طولانی‌تر) درست می‌شه. مشکل کلی هست یا ایراد از سمت منه؟

نمایش دیدگاه
Mr 30nama پروفایل 13 آذر 1399 17:28
پاسخ به دیدگاه

دامنه که تعویض میشه به دلیل سیستم کش ممکنه مشکلات ایجوری پیش بیاد. کش مرورگر رو خالی کنید حل خواهد شد.

نمایش دیدگاه
فراز پروفایل 13 آذر 1399 01:07
پاسخ به دیدگاه

حتی با اینترنت دانلود منیجر هم قادر به دانلود نیستم. چکار کنم که با این نرم افزار دانلود کنم؟

نمایش دیدگاه
MEHRIAN پروفایل 13 آذر 1399 04:07
پاسخ به دیدگاه

پشتیبانی آنلاین داریم پیام بدین

نمایش دیدگاه
_saeed96_ پروفایل 12 آذر 1399 20:29
پاسخ به دیدگاه

دمتون گرم که لحظه ای اطلاع رسانی میکنین
با اختلاف بهترینید

نمایش دیدگاه
sahar1736 پروفایل 12 آذر 1399 17:39
پاسخ به دیدگاه

زنده باد سینما.دمتون گرم.

نمایش دیدگاه
elessar.009 پروفایل 12 آذر 1399 16:26
پاسخ به دیدگاه

ممنون از اطلاع رسانی مداوم. امیدواریم زودتر حل بشه. همیشه قابل اعتماد بوده سایت 30نما.

نمایش دیدگاه
ali_kr پروفایل 12 آذر 1399 08:08
پاسخ به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید
دستتون درد نکنه. ممنون. خدا قوت. من چند سالی هست که مشترک شما هستم
گنجینه بسیار خوبی از فیلمها دارید که من دارم استفاده میکنم و به خیلی از دوستان هم پیشنهاد کردم.
یک موردی که 2 3 روزه پیش اومده اینه که صفحات دانلودی رو باز میکنم (بیشتر مربوط به فیلمهایی است که با T شروع میشه) چه با وی پی ان چه بدون اون مشکل داره و صفحه باز نمیشه
با تشکر

نمایش دیدگاه
Mr 30nama پروفایل 12 آذر 1399 11:56
پاسخ به دیدگاه

توی همین پست توضیح داده شده دوست عزیز این مورد هم

نمایش دیدگاه
BEHZAD_ESSF پروفایل 12 آذر 1399 06:38
پاسخ به دیدگاه

سلام گفته بودین مشکل مربوطه به Storage فیلم هایی که با حرف A و T شروع میشن رفع شده اما من وقتی سعی کردم یک فیلمی که با حرف T شروع میشه رو دانلود کنم سیستم ارور میده و مینویسه خطای مشتری، فایل پیدا نشد، لطفاً رسیدگی کنید.

نمایش دیدگاه
Mr 30nama پروفایل 12 آذر 1399 11:56
پاسخ به دیدگاه

دوباره متاسفانه مشکل پیدا کرده که توی پست هم اضافه شده

نمایش دیدگاه
arianrst پروفایل 11 آذر 1399 22:01
پاسخ به دیدگاه

خدا باعث و بانیشو لعنت کنه که دارن تنها دل خوشیمون که دانلود و دیدن فیلم و سریاله رو هم ازمون می گیرن!

نمایش دیدگاه
AmIR.Y پروفایل 11 آذر 1399 21:18
پاسخ به دیدگاه

هر چی فحش نثار اونی که باعث و بانیش

نمایش دیدگاه
golo پروفایل 11 آذر 1399 21:15
پاسخ به دیدگاه

سلام با تشکر از سایت خوبتون با قدرت ادامه بدین تسلیم این فیلتر کردنا نشید هر کمکی لازم بود بگین ما مثل کوه پشت سایت ایستادیم . حرف ندارید

نمایش دیدگاه
sharlut پروفایل 11 آذر 1399 16:14
پاسخ به دیدگاه

شما فوق العاده اید اگه یه روز نیام تو سایتتون روزم شب نمیشه
خسته نباشید واقعا 👌❤

نمایش دیدگاه
shayanjr پروفایل 11 آذر 1399 13:24
پاسخ به دیدگاه

سلام و خسته نباشید
تشکر بابت پیگیری های مداومتون
این قضیه لینک برای هر آیپی واقعا دردسره به شخصه برای افزایش سرعت دوتا اینترنت رو مرج می کنم تا به صورت لود بالانس عمل کنن الان با این حرکت شما عملا این قضیه منتفیه کلا !
به علاوه بارها پیش میاد که لینک های فرضا یک سریال رو به طور کامل گرب می کنیم و در چند نوبت دانلود می کنیم با این وضع باید هر بار مجدد لینک هارو بگیریم
اگر به صورت موقت هست ایرادی نداره تا رفع مشکلات میشه تحمل کرد اما لطفا دائمی نباشه که فاجعه اس !

نمایش دیدگاه
Mr 30nama پروفایل 11 آذر 1399 15:00
پاسخ به دیدگاه

به صورت موقت هست دوست عزیز تا زمانی که این فیلتر کردن ها یکم اروم بشه

نمایش دیدگاه
Saman333 پروفایل 11 آذر 1399 02:28
پاسخ به دیدگاه

عرض خسته نباشید و تشکر برای پیگیری های مستمر
در جریان هستید که برای امثال منی که با ترافیک شبانه بصورت مستمر فیلم ها رو دانلود میکنم، شب هایی که مجبورم لینک های نصفه دانلود شده شب قبل رو بدلیل تغییر آدرس دانلود حذف کنم، غیر از ضرر ریالی بابت از دست رفتن حجم دانلود عملا اشتراک سایت تون هم بی استفاده است ؟

کاملا درک میکنم که مشکل بوجود اومده چقدر اعصاب خردی داره و زحمت مضایف داره براتون، ولی مشترکین تون هم این وسط متضرر میشن

نمایش دیدگاه
Mr 30nama پروفایل 11 آذر 1399 03:45
پاسخ به دیدگاه

در صورتی که از IDM استفاده میکنید نیاز نیست که دانلود رو از اول انجام بدید دوست عزیز و با Refresh کردن لینک میتونید باقی لینک رو دانلود کنید.

نمایش دیدگاه
عرفان پروفایل 11 آذر 1399 01:27
پاسخ به دیدگاه

واقعا همه تیمتون و کار هاتون فوق العاده است کاش هیچ وقت تسلیم فیلترینگ نشید.

نمایش دیدگاه
epsilon230 پروفایل 10 آذر 1399 22:55
پاسخ به دیدگاه

سالام و خداقوت به سایت بی نظیر و تیم پشتیبانی عالی سایت سی نما

همچنان قدرتمند در برابر فبلترینگ ایستادگی کنید ما تا پایان پشت تون هستیم و روز به روز افراد بیشتری رو معرفی میکنیم به سایتتون

جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ

نمایش دیدگاه
Soroush.Eagle پروفایل 10 آذر 1399 21:07
پاسخ به دیدگاه

دلیل این فیلتر ها چیه ، قبلا ماهی یه بار فیلتر میکردن ، ولی الان روزی یه بار ، چی شده ؟

نمایش دیدگاه
baniminator پروفایل 12 آذر 1399 22:01
پاسخ به دیدگاه

دیوار کوتاه تر از 30نما پیدا نمیکنن

نمایش دیدگاه
cr7aref1374 پروفایل 10 آذر 1399 14:04
پاسخ به دیدگاه

واقعا دمتون گرم خسته نباشید
5 ساله مشترک ثابتتونم
بهترین آرشیو و سرویس را شما دارید

نمایش دیدگاه
Mr 30nama پروفایل 10 آذر 1399 15:10
پاسخ به دیدگاه

لطف دارید دوست عزیز

نمایش دیدگاه
mahdisafari021 پروفایل 8 آذر 1399 02:22
پاسخ به دیدگاه

آیا با تعویض دامنه دانلود سرعت دانلود تغییر میکنه یا نه؟؟؟

نمایش دیدگاه
Mr 30nama پروفایل 8 آذر 1399 02:43
پاسخ به دیدگاه

خیر دوست عزیز

نمایش دیدگاه