میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

اطلاعیه در مورد مشکل دانلود

سلام به همراهان همیشگی ۳۰نما

 

به روز رسانی ۲۰ آذر ۹۹ ساعت ۰۲:۰۰: بعد از چند روز سخت بالاخره تمام سرویس ها مثل قبل دوباره در دسترس قرار گرفتند و برای مشکلات جدیدی هم که به وجود آمده هم راهکار ارایه شد. مشکل اول فیلتر شدن سایت بود، کاربرانی که علاقه مند هستند میتونن با خرید دسترسی اختصاصی بدون محدودیت های معمول از سایت استفاده کنند، مشکل بعدی که یکی از سرور های فیلم داشت در حال حاضر کامل رفع شده (تمام اطلاعات به سرور جدید منتقل شدند) و تمام فایل ها در دسترس هستند مثل قبل و مورد اخر هم حمله ای DDOS ی بود که امروز به سایت شد (باعث کندی سایت شده بود) در حال حاضر به صورت کامل رفع شد.

با تشکر از صبوری همه ی شما عزیزان برای جبران این چند روز به اشتراک همه شما ۱۰ روز اضافه کردیم

مدیریت ۳۰نما

——————————–

به روز رسانی ۱۶ آذر ۹۹ ساعت ۱۹:۱۵: بعد از نظرسنجی های انجام شده در شبکه های اجتماعی (تلگرام، توییتر و اینستاگرام) و بر اساس اکثریت ارا و ایجاد تغییرات لازم در زیرساخت های سرویس ۳۰نما از این پس کاربرانی که حداقل ۳۰ روز اشتراک طلایی و یا قرمز داشته باشند میتوانند با پرداخت مبلغی به صورت سالانه دسترسی اختصاصی و بدون محدودیت داشته باشند. اطلاعات تکمیلی در مورد این موضوع در اخبار سایت در دسترس میباشد.

برای رفع کامل مشکل مربوط به فیلم هایی که با The شروع میشوند نیز هنوز منتظر تحویل سرور جدید از طرف دیتاسنتر هستیم و به زودی در این باره نیز اطلاع رسانی خواهیم کرد.

——————————–

به روز رسانی ۱۴ آذر ۹۹ ساعت ۱۶:۰۳: از اونجایی که فیلم Tenet با کیفیت خوب منتشر شده از این پس فقط فیلم هایی که با The شروع میشوند تا حل کامل مشکل در دسترس نخواهند بود.

——————————–

به روز رسانی ۱۴ آذر ۹۹ ساعت ۱۳:۳۰: متاسفانه سرور جدید هنوز تحویل داده نشده ولی فیلم هایی که با حرف A شروع میشدند به سرور دیگری منتقل شدند و از این پس قابل دانلود خواهند بود. در حال حاضر فقط فیلم هایی که با حرف T شروع میشوند مشکل دارند که امیدوار هستیم به زودی این مورد نیز رفع شود.

——————————–

به روز رسانی ۱۳ آذر ۹۹ ساعت ۰۵:۰۵: سرور جدیدی برای فیلم هایی که با حرف A و T شروع میشوند سفارش داده شده و بعد از انتقال کامل دیتا از سرور مشکل دار در دسترس خواهد بود. با توجه به حجم اطلاعات و سخت افزار خاص سفارش داده شده مشکل دسترسی به این دسته از فیلم ها حداقل ۱۸ ساعت دیگر ادامه خواهد داشت. در نظر داشته باشید که در این روش ریسک از دست رفتن اطلاعات به دلیل به حداقل خواهد رسید که در حال حاضر مهم ترین اولیت تیم فنی هست.

——————————–

به روز رسانی ۱۲ آذر ۹۹ ساعت ۱۲:۴۷: مشکل مربوطه به سرور Storage مربوط به یکی از هارد ها میباشد که درخواست تعویض ان برای دیتاسنتر ارسال شد.

——————————–

به روز رسانی ۱۲ آذر ۹۹ ساعت ۰۸:۳۷: همزمان با مشکلات پیش اومده متاسفانه یکی از سرور های Storage دیروز با مشکل مواجه شده بود که بعد از یک سری از تغییرات مشکل رفع شد. متاسفانه سرور دوباره مشکل پیدا کرده و در حال بررسی دلیل مشکل هستیم.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۲۰:۵۲: اشتراک هیچ یک از کاربران ویژه تا اطلاع ثانوی منقضی نخواهد شد.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۱۹:۴۹: کاربران عزیز میتوانند برای دسترسی به سایت و دانلود از این پس به صورت موقت از وی پی ان و فیلتر شکن استفاده کنند (در نظر داشته باشید که در قوانین ذکر شده این کار خلاف قوانین میباشد، این قانون تا اطلاع ثانوی در نظر گرفته نخواهد شد).

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۱۹:۴۲: متاسفانه دقایقی بعد از معرفی آدرس جدید اون هم فیلتر شد. تا اطلاع ثانوی آدرس جدید اعلام نخواهیم کرد (!). در نظر داشته باشید که محدودیت دانلود با وی پی ان رو به صورت موقت حذف خواهیم کرد و میتوانید با وی پی ان نیز لینک های دانلود رو استفاده کنید.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۱۹:۲۹: تمام سرویس های اصلی (سایت و دانلود) دوباره با آدرس جدید در دسترس قرار گرفتند. در نظر داشته باشید که باید از سایت لینک جدید دانلود دریافت کنید (صفحات رو قبل از اقدام به دانلود رفرش کنید) و جایگزین لینک های قدیمی کنید.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۱۹:۱۲: متاسفانه دامنه دانلود، دامنه اصلی سایت و دامنه مربوط به سرویس کوتاه کننده دامنه فیلتر شدند. در حال تعویض دامنه ها هستیم.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۱۸:۴۸: مشکل مربوطه به Storage فیلم هایی که با حرف A و T شروع میشوند نیز رفع شد. در حال حاضر تمام سرویس ها مثل قبل در دسترس هستند.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۷:۰۰: متاسفانه مشکل سرور Storage به نظر پیچیده تر از ارزیابی اولیه انجام شده بوده و به همین دلیل برای رفع این مشکل زمان بیشتری نیاز خواهد بود.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۳:۳۰: مشکل درگاه به صورت موقت برطرف شد.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۳:۱۴: مشکل سرور Storage به نظر سخت افزاری میباشد و امیدوار هستیم که مشکلی برای Data ایجاد نشده باشه. در حال پیگیری برای تعویض Raid Controller هستیم.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۲:۵۳: همزمان با مشکلات پیش اومده متاسفانه یکی از سرور های Storage با مشکل مواجه شده و در حال پیگیری مشکل با دیتاسنتر هستیم. در حال حاضر فیلم هایی که با حرف A و T شروع میشوند در دسترس نیستند. باقی سرویس ها مثل قبل در دسترس کاربران میباشد.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۲:۳۷: متاسفانه به نظر سیستم پرداخت هم دچار مشکل شده که در حال بررسی و رفع مشکل هستیم.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۲:۳۲: تمام سرویس ها دوباره در دسترس قرار گرفتند. در نظر داشته باشید که باید از سایت لینک جدید دانلود دریافت کنید (صفحات رو قبل از اقدام به دانلود رفرش کنید) و جایگزین لینک های قدیمی کنید.

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۰:۲۵: به منظور جلوگیری از سو استفاده از سیستم به صورت موقت لینک های دانلود فقط برای یک ای پی قابل استفاده خواهد بود (در صورتی که ای پی شما زمان دانلود تغییر کند نیاز به دریافت لینک جدید خواهد بود).

——————————–

به روز رسانی ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۰۰:۲۰: متاسفانه مجدد آدرس جدید دانلود فیلتر شد، در حال بررسی موضوع هستیم.

——————————–

به روز رسانی ۱۰ آذر ۹۹ ساعت ۲۱:۲۰: دامنه اصلی سایت و دامنه دانلود به روز شد. در نظر داشته باشید که باید از سایت لینک جدید دانلود دریافت کنید (صفحات رو قبل از اقدام به دانلود رفرش کنید) و جایگزین لینک های قدیمی کنید.

——————————–

به روز رسانی ۱۰ آذر ۹۹ ساعت ۲۰:۳۰: متاسفانه دامنه دانلود، دامنه سایت و دامنه مربوطه به پلاگین آدرس یاب فیلتر شدند. در حال تعویض دامنه ها هستیم.

——————————–

به روز رسانی ۱۰ آذر ۹۹ ساعت ۰۱:۵۳: تمام سرویس ها دوباره در دسترس قرار گرفتند. در نظر داشته باشید که باید از سایت لینک جدید دانلود دریافت کنید (صفحات رو قبل از اقدام به دانلود رفرش کنید) و جایگزین لینک های قدیمی کنید.

——————————–

به روز رسانی ۱۰ آذر ۹۹ ساعت ۰۱:۳۰: به منظور جلوگیری از سو استفاده تمام سرویس های رایگان از جمله تریلر ها و پخش آنلاین رایگان و دسترسی رایگان به موسیقی متن ها به صورت موقت بسته شد.

——————————–

به روز رسانی ۱۰ آذر ۹۹ ساعت ۰۱:۰۰: متاسفانه مجدد آدرس جدید دانلود فیلتر شد، در حال بررسی موضوع هستیم.

——————————–

به روز رسانی ۷ آذر ۹۹: از ساعاتی پیش دامنه اصلی سایت ف.یل.تر و به دنبال آن دامنه مربوط به دانلود نیز فیلتر گردید. متاسفانه با تعویض دامنه دانلود از ir-cdn.xyz به ir-cdn.tld نیز مشکل برطرف نگردید و مجبور به ایجاد تغییرات بیشتری شدیم که این مورد چند ساعت باعث در دسترس نبودن قابلیت دانلود و پخش آنلاین شد.

در حال حاضر مشکل دانلود و پخش آنلاین رفع شده اند و بابت دلجویی از کاربران عزیز ۲۴ ساعت به اشتراک همه کاربران اضافه شده است.

 

با تشکر از صبوری شما

تیم مدیریت ۳۰نما

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

sahamdri پروفایل 4 دی 1399
پاسخ به دیدگاه

سلام و خسته نباشید
با اینترنت دانلود منیجر دانلود نمیشه فایل. مشکل از کجاست؟ چیکار باید کنم؟

نمایش دیدگاه
MEHRIAN پروفایل 5 دی 1399
پاسخ به دیدگاه

از طریق پشتیبانی آنلاین پیام بدین

نمایش دیدگاه
j.jackson78 پروفایل 16 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

سلام لطفا یک پست برای vpn های مناسب برای کامپیوتر و گوشی بزارید

نمایش دیدگاه
k2evil پروفایل 13 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

سلام و خسته نباشید
من یه مشکل دیگه هم با سایت تازگیا دارم اونم اینه که وقت و بی وقت انگار css سایت می‌پره و لود نمی‌شه و سایت بهم ریخته نمایش داده می‌شه و وقتی این اتفاق میوفته با تمام مرورگرها و فیلتر شکن‌های دیگه هم تست می‌کنم بازم همین مشکل هست و بعد از یه مدتی (بعضی وقتا کوتاه، بعضی وقتا طولانی‌تر) درست می‌شه. مشکل کلی هست یا ایراد از سمت منه؟

نمایش دیدگاه
Mr 30nama پروفایل 13 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

دامنه که تعویض میشه به دلیل سیستم کش ممکنه مشکلات ایجوری پیش بیاد. کش مرورگر رو خالی کنید حل خواهد شد.

نمایش دیدگاه
فراز پروفایل 13 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

حتی با اینترنت دانلود منیجر هم قادر به دانلود نیستم. چکار کنم که با این نرم افزار دانلود کنم؟

نمایش دیدگاه
MEHRIAN پروفایل 13 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

پشتیبانی آنلاین داریم پیام بدین

نمایش دیدگاه
_saeed96_ پروفایل 12 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

دمتون گرم که لحظه ای اطلاع رسانی میکنین
با اختلاف بهترینید

نمایش دیدگاه
sahar1736 پروفایل 12 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

زنده باد سینما.دمتون گرم.

نمایش دیدگاه
elessar.009 پروفایل 12 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

ممنون از اطلاع رسانی مداوم. امیدواریم زودتر حل بشه. همیشه قابل اعتماد بوده سایت 30نما.

نمایش دیدگاه
ali_kr پروفایل 12 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید
دستتون درد نکنه. ممنون. خدا قوت. من چند سالی هست که مشترک شما هستم
گنجینه بسیار خوبی از فیلمها دارید که من دارم استفاده میکنم و به خیلی از دوستان هم پیشنهاد کردم.
یک موردی که 2 3 روزه پیش اومده اینه که صفحات دانلودی رو باز میکنم (بیشتر مربوط به فیلمهایی است که با T شروع میشه) چه با وی پی ان چه بدون اون مشکل داره و صفحه باز نمیشه
با تشکر

نمایش دیدگاه
Mr 30nama پروفایل 12 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

توی همین پست توضیح داده شده دوست عزیز این مورد هم

نمایش دیدگاه
BEHZAD_ESSF پروفایل 12 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

سلام گفته بودین مشکل مربوطه به Storage فیلم هایی که با حرف A و T شروع میشن رفع شده اما من وقتی سعی کردم یک فیلمی که با حرف T شروع میشه رو دانلود کنم سیستم ارور میده و مینویسه خطای مشتری، فایل پیدا نشد، لطفاً رسیدگی کنید.

نمایش دیدگاه
Mr 30nama پروفایل 12 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

دوباره متاسفانه مشکل پیدا کرده که توی پست هم اضافه شده

نمایش دیدگاه
arianrst پروفایل 11 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

خدا باعث و بانیشو لعنت کنه که دارن تنها دل خوشیمون که دانلود و دیدن فیلم و سریاله رو هم ازمون می گیرن!

نمایش دیدگاه
AmIR.Y پروفایل 11 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

هر چی فحش نثار اونی که باعث و بانیش

نمایش دیدگاه
golo پروفایل 11 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

سلام با تشکر از سایت خوبتون با قدرت ادامه بدین تسلیم این فیلتر کردنا نشید هر کمکی لازم بود بگین ما مثل کوه پشت سایت ایستادیم . حرف ندارید

نمایش دیدگاه
sharlut پروفایل 11 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

شما فوق العاده اید اگه یه روز نیام تو سایتتون روزم شب نمیشه
خسته نباشید واقعا 👌❤

نمایش دیدگاه
shayanjr پروفایل 11 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

سلام و خسته نباشید
تشکر بابت پیگیری های مداومتون
این قضیه لینک برای هر آیپی واقعا دردسره به شخصه برای افزایش سرعت دوتا اینترنت رو مرج می کنم تا به صورت لود بالانس عمل کنن الان با این حرکت شما عملا این قضیه منتفیه کلا !
به علاوه بارها پیش میاد که لینک های فرضا یک سریال رو به طور کامل گرب می کنیم و در چند نوبت دانلود می کنیم با این وضع باید هر بار مجدد لینک هارو بگیریم
اگر به صورت موقت هست ایرادی نداره تا رفع مشکلات میشه تحمل کرد اما لطفا دائمی نباشه که فاجعه اس !

نمایش دیدگاه
Mr 30nama پروفایل 11 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

به صورت موقت هست دوست عزیز تا زمانی که این فیلتر کردن ها یکم اروم بشه

نمایش دیدگاه
Saman333 پروفایل 11 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

عرض خسته نباشید و تشکر برای پیگیری های مستمر
در جریان هستید که برای امثال منی که با ترافیک شبانه بصورت مستمر فیلم ها رو دانلود میکنم، شب هایی که مجبورم لینک های نصفه دانلود شده شب قبل رو بدلیل تغییر آدرس دانلود حذف کنم، غیر از ضرر ریالی بابت از دست رفتن حجم دانلود عملا اشتراک سایت تون هم بی استفاده است ؟

کاملا درک میکنم که مشکل بوجود اومده چقدر اعصاب خردی داره و زحمت مضایف داره براتون، ولی مشترکین تون هم این وسط متضرر میشن

نمایش دیدگاه
Mr 30nama پروفایل 11 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

در صورتی که از IDM استفاده میکنید نیاز نیست که دانلود رو از اول انجام بدید دوست عزیز و با Refresh کردن لینک میتونید باقی لینک رو دانلود کنید.

نمایش دیدگاه
عرفان پروفایل 11 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

واقعا همه تیمتون و کار هاتون فوق العاده است کاش هیچ وقت تسلیم فیلترینگ نشید.

نمایش دیدگاه
epsilon230 پروفایل 10 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

سالام و خداقوت به سایت بی نظیر و تیم پشتیبانی عالی سایت سی نما

همچنان قدرتمند در برابر فبلترینگ ایستادگی کنید ما تا پایان پشت تون هستیم و روز به روز افراد بیشتری رو معرفی میکنیم به سایتتون

جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ

نمایش دیدگاه
Soroush.Eagle پروفایل 10 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

دلیل این فیلتر ها چیه ، قبلا ماهی یه بار فیلتر میکردن ، ولی الان روزی یه بار ، چی شده ؟

نمایش دیدگاه
baniminator پروفایل 12 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

دیوار کوتاه تر از 30نما پیدا نمیکنن

نمایش دیدگاه
cr7aref1374 پروفایل 10 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

واقعا دمتون گرم خسته نباشید
5 ساله مشترک ثابتتونم
بهترین آرشیو و سرویس را شما دارید

نمایش دیدگاه
Mr 30nama پروفایل 10 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

لطف دارید دوست عزیز

نمایش دیدگاه
mahdisafari021 پروفایل 8 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

آیا با تعویض دامنه دانلود سرعت دانلود تغییر میکنه یا نه؟؟؟

نمایش دیدگاه
Mr 30nama پروفایل 8 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

خیر دوست عزیز

نمایش دیدگاه